Založ si blog

Po pandémií aristokracia

Pandémia slúži ako zásterka podvodov, na krytie ešte väčších podvodov! Ako predstavitelia štátnej moci vedú štát – riadia, tak sa občania cítia. Ako občania rozmýšľajú pri parlamentných voľbách, tak sa potom ich životy menia k lepšiemu alebo k horšiemu.

https://pskakal2.blog.pravda.sk/2021/12/27/kolosalny-dlh-usa-dnes-zverejneny/
….Teda ak mladý človek odíde za prácou do zahraničia, tak pravdepodobnosť návratu finančných prostriedkov vynaložených na jeho výchovu a vzdelávanie klesá úmerne dĺžke obdobia, ktoré občan prepracuje v ekonomike zahraničného štátu. V krajnom prípade, teda v prípade, ak je odídený občan počas celého svojho produktívneho obdobia zapojený do pracovného procesu v zahraničnej ekonomike, náklady vynaložené na jeho výchovu a vzdelávanie predstavujú pre jeho rodnú krajinu čistú stratu….( https://ivanvlcek.blog.pravda.sk/2021/12/27/d12-medzistatna-pracovna-migracia-negativne-dosledky/)

Pokiaľ sa tu bude opozícia hrať, že je tu preto, aby poukazovala na nedostatky vlády , hoci vie, že menší počet poslancov parlamentu nemôže nikdy prehlasovať väčšinu, má spoluúčasť na krytí zločinu, ktorý sa tu pácha na občanoch!

Budú občania čakať, až väčšina v parlamente, ktorú tvorí podvodnícka koaličná žumpa, rozhodne, že parlamentné voľby budú zrušené alebo právo voliť zrušia a občana odložia na vedľajšiu koľaj? Nie je to nemožné!
video:

( https://www.youtube.com/watch?v=myaz3ifC2ZU )

Darí sa im dokonale manipulovať občanov a tí sú nútení ohnúť svoje chrbty a poslúchať. Takto nás pozná celý svet už viac ako tisíc rokov. Je to stále vľuďoch. Je ťažko bojovať s hlúpákmi alebo s hlúposťou! Dôležité je vedieť, do ktorej skupiny patríme!

video:

( https://www.youtube.com/watch?v=aCUrNItbBSQ&t=154s )

Platy sa budú zvyšovať na princípe zníženia platov iným

06.10.2022

Tak ako vyjednávajú o platoch lekári,tak by o platoch mali vyjednávať všetci ako napríklad učitelia na školách, v škôlkach inde.Komu by mali siahnuť a znížiť platy o polovicu sú ústavní sudcovia, najvyšší sudcovia,špeciálni sudcovia,krajskí sudcovia, okresní sudcovia, špecialní prokurátori, generálny prokurátor, všetci zamestnanci univerzít a vysokých [...]

Socializmus na to nemal čas a demokracia asi nemá záujem…

04.10.2022

Nečudujme sa,že niekde v obciach na Slovensku nemajú občania záujem o funkciu starostu v obci či primátora v meste. Ľudia vidia, že ak sa bili o túto funkciu,aj tak nedokázali v mieste bydliska naplniť svoje sľuby , lebo….( netreba vysvetlovať)Prečo nie je v niektorých obciach na Slovensku vodovod a pitná voda? video:

Vláda prispeje mesačne na domácnosť

25.09.2022

Vláda prispeje mesačne na domácnosť sumou 15,-eur . Od októbra až do mája budú môcť v každej rodine použiť tieto peniaze na nákup recyklovateľných potravín a nákup strukovín. Strukoviny pomôžu domácnostiam, ktoré nebudú vetrať počas zimného obdobia, udržiavať teplo v domácnostiach. Recyklovateľné potraviny ako šošovica a kukurica, pomôžu [...]

Sergej Šojgu

Ruský šéf Chersonu naznačil, že minister obrany Šojgu by sa mal zastreliť

06.10.2022 18:30

Mnohí hovoria, že minister obrany, ktorý súčasný stav na fronte dopustil, by sa mohol ako dôstojník zastreliť, povedal Kyrill Stremousov.

6 - zlava Leopold Barszcz  Stara Tura   Jozef Bozik  Partizanske   Jan Ragan  Vranov nad Toplou

Mestá a župy dostali vysvedčenie transparentnosti. Toto sú víťazi a porazení

06.10.2022 18:09

„Priemerné hodnotenie sa posunulo na 63 percent, teda o šesť percentuálnych bodov, zlepšenie pritom nastalo v drvivej väčšine hodnotených indikátorov,“ uviedli zástupcovia TIS na štvrtkovej tlačovej konferencii.

Heger, Fiala

Vojna a ekonomika. Ponúkne EÚ riešenie? A čo ak zlyhá?

06.10.2022 16:44

Veľké vízie budúcnosti, ale najmä realita súčasných výziev. Európska únia sa stretáva v Prahe, aby skúsila nájsť odpovede na zásadné otázky.

Dušan Dědeček

Začal sa súd s Dědečkom, polícia ho priviedla v nepriestrelnom aute

06.10.2022 16:32, aktualizované: 17:08

Sudca pre prípravné konanie dnes rozhodne či Dědeček pôjde do väzby.

spravodlivy

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 73
Celková čítanosť: 695282x
Priemerná čítanosť článkov: 9524x

Autor blogu

Kategórie