Založ si blog

Po pandémií aristokracia

Pandémia slúži ako zásterka podvodov, na krytie ešte väčších podvodov! Ako predstavitelia štátnej moci vedú štát – riadia, tak sa občania cítia. Ako občania rozmýšľajú pri parlamentných voľbách, tak sa potom ich životy menia k lepšiemu alebo k horšiemu.

https://pskakal2.blog.pravda.sk/2021/12/27/kolosalny-dlh-usa-dnes-zverejneny/
….Teda ak mladý človek odíde za prácou do zahraničia, tak pravdepodobnosť návratu finančných prostriedkov vynaložených na jeho výchovu a vzdelávanie klesá úmerne dĺžke obdobia, ktoré občan prepracuje v ekonomike zahraničného štátu. V krajnom prípade, teda v prípade, ak je odídený občan počas celého svojho produktívneho obdobia zapojený do pracovného procesu v zahraničnej ekonomike, náklady vynaložené na jeho výchovu a vzdelávanie predstavujú pre jeho rodnú krajinu čistú stratu….( https://ivanvlcek.blog.pravda.sk/2021/12/27/d12-medzistatna-pracovna-migracia-negativne-dosledky/)

Pokiaľ sa tu bude opozícia hrať, že je tu preto, aby poukazovala na nedostatky vlády , hoci vie, že menší počet poslancov parlamentu nemôže nikdy prehlasovať väčšinu, má spoluúčasť na krytí zločinu, ktorý sa tu pácha na občanoch!

Budú občania čakať, až väčšina v parlamente, ktorú tvorí podvodnícka koaličná žumpa, rozhodne, že parlamentné voľby budú zrušené alebo právo voliť zrušia a občana odložia na vedľajšiu koľaj? Nie je to nemožné!
video:

( https://www.youtube.com/watch?v=myaz3ifC2ZU )

Darí sa im dokonale manipulovať občanov a tí sú nútení ohnúť svoje chrbty a poslúchať. Takto nás pozná celý svet už viac ako tisíc rokov. Je to stále vľuďoch. Je ťažko bojovať s hlúpákmi alebo s hlúposťou! Dôležité je vedieť, do ktorej skupiny patríme!

video:

( https://www.youtube.com/watch?v=aCUrNItbBSQ&t=154s )

Samofinancovanie politických strán a hnutí, ale aj samofinancovanie náboženstiev

20.01.2023

Ľudia si medzi sebou veľmi úbližujú, veľmi si závidia a veľmi túžia po bohatstve vďaka úžasnej chamtivosti!Súhlasím s myšlienkou, že je treba odstaviť a opustiť banky oligarchov a predbehnúť myšlienky lobistických a sionistických skupín. https://blog.sme.sk/diskusie/3564809 Na to je potrebné, aby mali ľudia právo si navrhovať svojich volených zástupcov a následne [...]

Konečne má Slovensko vodcu, ktorý bojuje za každého občana?

12.12.2021

Prečítal som si tu tisícky článkov a musím potvrdiť, že blogérka https://rikaerika.blog.pravda.sk/ má pravdu a verím, že blogér https://volajte112.blog.pravda.sk/, je jediný, ktorý tu napísal do posledného detailu všetky možné riešenia a raz bude určite patriť k vodcom slovenského národa.Chcem poradiť blogérovi https://volajte112.blog.pravda.sk/, aby sa vykašľal na [...]

parlament, Fico, hlasovanie,

Pôjde Pellegrini so Smerom alebo s PS? Pritiahne Fico KDH? Podľa politologičky je reálna len jedna možnosť

02.10.2023 20:10

Politológ Jozef Lenč zasa na rozdiel od Dariny Malovej vidí pravdepodobnosť aj iných alternatív.

zochova

Čaputová rok po Zochovej: Alkohol pri jazde nemá miesto, z auta sa stáva zbraň

02.10.2023 19:17

Zomreli zbytočne, v dôsledku neodpustiteľnej nezodpovednosti jedného človeka, skonštatovala prezidentka.

fico

Reuters: Víťazstvo Fica ukazuje na únavu z vojny v regióne, nie obrat v politike

02.10.2023 18:19

Najväčšou výzvou nie sú Slovensko alebo Maďarsko, ale volebný cyklus v USA a jeho vplyv na podporu Ukrajiny, uviedol Mujtaba Rahman.

Veronika Remišová

Po vzore Smeru: Remišová pripustila referendum o predčasných voľbách. Matovič to zatrhol

02.10.2023 18:02

„Ďalšou možnosťou je aj referendum o predčasných voľbách,“ spresnila. Matovič prekrútil očami a podotkol: „Možno si vysoko zaťala.“ „Uvidíme,“ dodala Remišová.

spravodlivy

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 3
Celková čítanosť: 105132x
Priemerná čítanosť článkov: 35044x

Autor blogu

Kategórie