Založ si blog

Po pandémií aristokracia

Pandémia slúži ako zásterka podvodov, na krytie ešte väčších podvodov! Ako predstavitelia štátnej moci vedú štát – riadia, tak sa občania cítia. Ako občania rozmýšľajú pri parlamentných voľbách, tak sa potom ich životy menia k lepšiemu alebo k horšiemu.

https://pskakal2.blog.pravda.sk/2021/12/27/kolosalny-dlh-usa-dnes-zverejneny/
….Teda ak mladý človek odíde za prácou do zahraničia, tak pravdepodobnosť návratu finančných prostriedkov vynaložených na jeho výchovu a vzdelávanie klesá úmerne dĺžke obdobia, ktoré občan prepracuje v ekonomike zahraničného štátu. V krajnom prípade, teda v prípade, ak je odídený občan počas celého svojho produktívneho obdobia zapojený do pracovného procesu v zahraničnej ekonomike, náklady vynaložené na jeho výchovu a vzdelávanie predstavujú pre jeho rodnú krajinu čistú stratu….( https://ivanvlcek.blog.pravda.sk/2021/12/27/d12-medzistatna-pracovna-migracia-negativne-dosledky/)

Pokiaľ sa tu bude opozícia hrať, že je tu preto, aby poukazovala na nedostatky vlády , hoci vie, že menší počet poslancov parlamentu nemôže nikdy prehlasovať väčšinu, má spoluúčasť na krytí zločinu, ktorý sa tu pácha na občanoch!

Budú občania čakať, až väčšina v parlamente, ktorú tvorí podvodnícka koaličná žumpa, rozhodne, že parlamentné voľby budú zrušené alebo právo voliť zrušia a občana odložia na vedľajšiu koľaj? Nie je to nemožné!
video:

( https://www.youtube.com/watch?v=myaz3ifC2ZU )

Darí sa im dokonale manipulovať občanov a tí sú nútení ohnúť svoje chrbty a poslúchať. Takto nás pozná celý svet už viac ako tisíc rokov. Je to stále vľuďoch. Je ťažko bojovať s hlúpákmi alebo s hlúposťou! Dôležité je vedieť, do ktorej skupiny patríme!

video:

( https://www.youtube.com/watch?v=aCUrNItbBSQ&t=154s )

Samofinancovanie politických strán a hnutí, ale aj samofinancovanie náboženstiev

20.01.2023

Ľudia si medzi sebou veľmi úbližujú, veľmi si závidia a veľmi túžia po bohatstve vďaka úžasnej chamtivosti!Súhlasím s myšlienkou, že je treba odstaviť a opustiť banky oligarchov a predbehnúť myšlienky lobistických a sionistických skupín. https://blog.sme.sk/diskusie/3564809 Na to je potrebné, aby mali ľudia právo si navrhovať svojich volených zástupcov a následne [...]

Konečne má Slovensko vodcu, ktorý bojuje za každého občana?

12.12.2021

Prečítal som si tu tisícky článkov a musím potvrdiť, že blogérka https://rikaerika.blog.pravda.sk/ má pravdu a verím, že blogér https://volajte112.blog.pravda.sk/, je jediný, ktorý tu napísal do posledného detailu všetky možné riešenia a raz bude určite patriť k vodcom slovenského národa.Chcem poradiť blogérovi https://volajte112.blog.pravda.sk/, aby sa vykašľal na [...]

von der Leyen

Európsku komisiu by mala znovu viesť Ursula von der Leyenová, do čela diplomacie sa postaví Kallasová, zhodli sa najsilnejšie strany

25.06.2024 13:57

Zhodli sa podľa hlavy štátov a premiéri z najsilnejších európskych strán.

Peter Pellegrini

Pellegrini absolvuje prvú oficiálnu zahraničnú návštevu, v Prahe sa stretne s Pavlom. Odtiaľ odíde do Bruselu

25.06.2024 13:47

Prezident zastúpi Slovensko na pracovnom stretnutí členov Európskej rady v Bruseli, stretne sa aj so šéfom NATO.

Dúhový Pride

V Bratislave sa opäť uskutoční Dúhový Pride, jeho témou bude slovenská kultúra

25.06.2024 13:25

Návštevníci sa môžu tešiť na vystúpenia umelcov zastupujúcich rôzne regióny, etniká, identity a vekové skupiny.

Izrael / Palestína / Západný breh Jordánu /

Izraelský minister Smotrič sa usiluje o anexiu Západného brehu. Mojím životným poslaním je zmariť vznik palestínskeho štátu, vyhlásil

25.06.2024 13:10

Smotrič patrí ku krajne pravicovým členom vlády, na ktorých sa premiér Netanjahu musí teraz ešte viac spoliehať, keďže Ganc opustil vojnový kabinet.

spravodlivy

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 3
Celková čítanosť: 106620x
Priemerná čítanosť článkov: 35540x

Autor blogu

Kategórie