Založ si blog

Konečne má Slovensko vodcu, ktorý bojuje za každého občana?

Prečítal som si tu tisícky článkov a musím potvrdiť, že blogérka https://rikaerika.blog.pravda.sk/ má pravdu a verím, že blogér https://volajte112.blog.pravda.sk/, je jediný, ktorý tu napísal do posledného detailu všetky možné riešenia a raz bude určite patriť k vodcom slovenského národa.
Chcem poradiť blogérovi https://volajte112.blog.pravda.sk/, aby sa vykašľal na zbieranie podpisov k súhlasu od občanov na založenie politickej strany, ale aby sa poobhliadol po niekom, kto už politickú stranu chce zrušiť alebo niekoho k sebe pribrať, pretože môžete takúto politickú stranu obohatiť o dokonalý volebný program.

https://bratislava.zoznam.sk/unikol-tajny-dokument-povinne-ockovanie-uz-od-10-januara/?

Takto štrajkujú v Hanburgu proti povinnému očkovaniu.

https://www.ndr.de/nachrichten/hamburg/Demonstration-gegen-Corona-Massnahmen-in-Hamburg,coronademo316.html?fbclid=IwAR3PNYjCurAeNSi-NkkFYK_29X9XuQWbSRew49nS0y7Sa-DwB3cr05o9cKg

Takto dokážete dať https://volajte112.blog.pravda.sk/, všetkým občanom a politikom, tie najrozumnejšie a najreálnejšie poznatky o tom, čo je to za republiku, v ktorej žijeme alebo, čo je to za Slovensko, ktoré len vy https://volajte112.blog.pravda.sk/ a myšlienky, ktoré šírite, dokážete prostredníctvom nich s takýmito ľuďmi zmeniť.

video:

( https://www.youtube.com/watch?v=tgKXdtYdVDg )

Samofinancovanie politických strán a hnutí, ale aj samofinancovanie náboženstiev

20.01.2023

Ľudia si medzi sebou veľmi úbližujú, veľmi si závidia a veľmi túžia po bohatstve vďaka úžasnej chamtivosti!Súhlasím s myšlienkou, že je treba odstaviť a opustiť banky oligarchov a predbehnúť myšlienky lobistických a sionistických skupín. https://blog.sme.sk/diskusie/3564809 Na to je potrebné, aby mali ľudia právo si navrhovať svojich volených zástupcov a následne [...]

Po pandémií aristokracia

27.12.2021

Pandémia slúži ako zásterka podvodov, na krytie ešte väčších podvodov! Ako predstavitelia štátnej moci vedú štát – riadia, tak sa občania cítia. Ako občania rozmýšľajú pri parlamentných voľbách, tak sa potom ich životy menia k lepšiemu alebo k horšiemu. https://pskakal2.blog.pravda.sk/2021/12/27/kolosalny-dlh-usa-dnes-zverejneny/….Teda ak mladý človek odíde [...]

fico

Reuters: Víťazstvo Fica ukazuje na únavu z vojny v regióne, nie obrat v politike

02.10.2023 18:19

Najväčšou výzvou nie sú Slovensko alebo Maďarsko, ale volebný cyklus v USA a jeho vplyv na podporu Ukrajiny, uviedol Mujtaba Rahman.

Veronika Remišová

Po vzore Smeru: Remišová pripustila referendum o predčasných voľbách. Matovič to zatrhol

02.10.2023 18:02

„Ďalšou možnosťou je aj referendum o predčasných voľbách,“ spresnila. Matovič prekrútil očami a podotkol: „Možno si vysoko zaťala.“ „Uvidíme,“ dodala Remišová.

šimečka, pellegrini, majerský, danko, fico

Smer alebo PS? O vláde rozhodne Hlas i KDH. Na Súmračnej sú si istí, že Fico Pellegriniho presvedčí. Má na to 14 dní

02.10.2023 18:00

Z Hlasu sa stala oveľa „drahšia nevesta“, než bol v akomkoľvek čase Boris Kollár a jeho hnutie Sme rodina. Kľúčový bude aj postoj KDH, Majerský aj vedenie koalíciu so Smerom odmietajú.

SR Senica pád lietadlo OSZZS polícia TTX

Čakám, kedy tu spadne nejaké lietadlo, povedala Seničanka a o dve sekundy sa ozvala rana

02.10.2023 17:32

Pri nehode lietadla zomrel aj mladý chlapec, ktorý bol vyučený leteckým mechanikom.

spravodlivy

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 3
Celková čítanosť: 105131x
Priemerná čítanosť článkov: 35044x

Autor blogu

Kategórie