Založ si blog

Konečne má Slovensko vodcu, ktorý bojuje za každého občana?

Prečítal som si tu tisícky článkov a musím potvrdiť, že blogérka https://rikaerika.blog.pravda.sk/ má pravdu a verím, že blogér https://volajte112.blog.pravda.sk/, je jediný, ktorý tu napísal do posledného detailu všetky možné riešenia a raz bude určite patriť k vodcom slovenského národa.
Chcem poradiť blogérovi https://volajte112.blog.pravda.sk/, aby sa vykašľal na zbieranie podpisov k súhlasu od občanov na založenie politickej strany, ale aby sa poobhliadol po niekom, kto už politickú stranu chce zrušiť alebo niekoho k sebe pribrať, pretože môžete takúto politickú stranu obohatiť o dokonalý volebný program.

https://bratislava.zoznam.sk/unikol-tajny-dokument-povinne-ockovanie-uz-od-10-januara/?

Takto štrajkujú v Hanburgu proti povinnému očkovaniu.

https://www.ndr.de/nachrichten/hamburg/Demonstration-gegen-Corona-Massnahmen-in-Hamburg,coronademo316.html?fbclid=IwAR3PNYjCurAeNSi-NkkFYK_29X9XuQWbSRew49nS0y7Sa-DwB3cr05o9cKg

Takto dokážete dať https://volajte112.blog.pravda.sk/, všetkým občanom a politikom, tie najrozumnejšie a najreálnejšie poznatky o tom, čo je to za republiku, v ktorej žijeme alebo, čo je to za Slovensko, ktoré len vy https://volajte112.blog.pravda.sk/ a myšlienky, ktoré šírite, dokážete prostredníctvom nich s takýmito ľuďmi zmeniť.

video:

( https://www.youtube.com/watch?v=tgKXdtYdVDg )

Platy sa budú zvyšovať na princípe zníženia platov iným

06.10.2022

Tak ako vyjednávajú o platoch lekári,tak by o platoch mali vyjednávať všetci ako napríklad učitelia na školách, v škôlkach inde.Komu by mali siahnuť a znížiť platy o polovicu sú ústavní sudcovia, najvyšší sudcovia,špeciálni sudcovia,krajskí sudcovia, okresní sudcovia, špecialní prokurátori, generálny prokurátor, všetci zamestnanci univerzít a vysokých [...]

Socializmus na to nemal čas a demokracia asi nemá záujem…

04.10.2022

Nečudujme sa,že niekde v obciach na Slovensku nemajú občania záujem o funkciu starostu v obci či primátora v meste. Ľudia vidia, že ak sa bili o túto funkciu,aj tak nedokázali v mieste bydliska naplniť svoje sľuby , lebo….( netreba vysvetlovať)Prečo nie je v niektorých obciach na Slovensku vodovod a pitná voda? video:

Vláda prispeje mesačne na domácnosť

25.09.2022

Vláda prispeje mesačne na domácnosť sumou 15,-eur . Od októbra až do mája budú môcť v každej rodine použiť tieto peniaze na nákup recyklovateľných potravín a nákup strukovín. Strukoviny pomôžu domácnostiam, ktoré nebudú vetrať počas zimného obdobia, udržiavať teplo v domácnostiach. Recyklovateľné potraviny ako šošovica a kukurica, pomôžu [...]

Heger, Fiala

Vojna a ekonomika. Ponúkne EÚ riešenie? A čo ak zlyhá?

06.10.2022 16:44

Veľké vízie budúcnosti, ale najmä realita súčasných výziev. Európska únia sa stretáva v Prahe, aby skúsila nájsť odpovede na zásadné otázky.

Dušan Dědeček

Začal sa súd s Dědečkom, polícia ho priviedla v nepriestrelnom aute

06.10.2022 16:32, aktualizované: 17:08

Sudca pre prípravné konanie dnes rozhodne či Dědeček pôjde do väzby.

odhŕňač, BBSK, nové autá, zimná údržba

Flotila zimnej údržby stála župu osem miliónov eur. Rovnaký balík chce vraziť do ďalších áut

06.10.2022 16:17

Nové mechanizmy pomôžu aj na komplikovaných horských prechodoch.

Miška, zrazené dievčatko, Čadca, opitý vodič

Otec zrazeného dievčatka má pre opitého šoféra jasný odkaz: Nech dostane, čo mu patrí

06.10.2022 16:00

Verí, že spravodlivý trest vinníka neminie.

spravodlivy

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 73
Celková čítanosť: 695159x
Priemerná čítanosť článkov: 9523x

Autor blogu

Kategórie