Založ si blog

Konečne má Slovensko vodcu, ktorý bojuje za každého občana?

Prečítal som si tu tisícky článkov a musím potvrdiť, že blogérka https://rikaerika.blog.pravda.sk/ má pravdu a verím, že blogér https://volajte112.blog.pravda.sk/, je jediný, ktorý tu napísal do posledného detailu všetky možné riešenia a raz bude určite patriť k vodcom slovenského národa.
Chcem poradiť blogérovi https://volajte112.blog.pravda.sk/, aby sa vykašľal na zbieranie podpisov k súhlasu od občanov na založenie politickej strany, ale aby sa poobhliadol po niekom, kto už politickú stranu chce zrušiť alebo niekoho k sebe pribrať, pretože môžete takúto politickú stranu obohatiť o dokonalý volebný program.

https://bratislava.zoznam.sk/unikol-tajny-dokument-povinne-ockovanie-uz-od-10-januara/?

Takto štrajkujú v Hanburgu proti povinnému očkovaniu.

https://www.ndr.de/nachrichten/hamburg/Demonstration-gegen-Corona-Massnahmen-in-Hamburg,coronademo316.html?fbclid=IwAR3PNYjCurAeNSi-NkkFYK_29X9XuQWbSRew49nS0y7Sa-DwB3cr05o9cKg

Takto dokážete dať https://volajte112.blog.pravda.sk/, všetkým občanom a politikom, tie najrozumnejšie a najreálnejšie poznatky o tom, čo je to za republiku, v ktorej žijeme alebo, čo je to za Slovensko, ktoré len vy https://volajte112.blog.pravda.sk/ a myšlienky, ktoré šírite, dokážete prostredníctvom nich s takýmito ľuďmi zmeniť.

video:

( https://www.youtube.com/watch?v=tgKXdtYdVDg )

Čo v budúcnosti pokazíme, to nás zachráni!

19.06.2022

Kto vie alebo chce pochopiť , o čo či čoho vlastne sa jedná? Je to podobné ako keď poviete svojej drahej ,,polovičke“: Dnes ťa mám rád viac ako včera, ale menej ako zajtra. Ak dokážeme odstrániť ( pokaziť funkčnosť korupcie, mafie a podvody, ktoré nás zneužívajú) systém, môže nám to niekto vyčítať, vytýkať?

Žeby chceli režiséri natočiť film alebo televízny seriál o bývalej (euro)poslankyni

13.06.2022

Redaktor sa pomýlil ! Poslankyňa nie je konzervatívna,ale stará konzerva! V relácií boli použité asi stroboscopické efekty. (https://sk.wikipedia.org/wiki/Stroboskopick%C3%BD_efekt ) Možno táto poslankyňa trpí africkou hystériou. ,,Je pre ňu charakteristická hystéria, absurdné preháňanie, snaha vydobyť pre seba status tej najväčšej a najutlačovanejšej obete. A často aj [...]

Paraziti slovenskej demokracie prichádzajú- strácajú články politickej pásomnice

09.06.2022

Záťah NAKy na ochránku parlamentu dokázal, že si ju pamätajú. Ako dopadne ultimátum pre Matoviča alebo pre psychopata? Na koho zvalí v najbližšej dobe vinu za svoje skutky? Alebobude pokračovať podľa volebného hesla ,, skutok sa nestal“? https://nino16.blog.pravda.sk/2022/06/09/referendum-o-predcasnych-volbach/ video:https://youtu.be/oHGwLP_YmGw

Igor Matovič / Richard Sulík /

Matovič vyzýva na odpustenie. Sulík: Mám veľkú trpezlivosť, ale...

25.06.2022 20:55

Kolotoč koaličných sporov sa zatiaľ nezastavil. Matovič s Hegerom vyzývajú na odpustenie. SaS na ospravedlnenie celému Slovensku.

Vitalij Kličko

Mysleli si, že hovoria s Kličkom. Starostovia metropol naleteli podvodníkovi. Bolo za tým Rusko?

25.06.2022 19:24

Skutočný Kličko vyzval na objasnenie tejto záležitosti a upozornil, že na rozhovory v angličtine či nemčine nikdy nepotrebuje tlmočníka.

putin, Lukašenko

Rusko poskytne Bielorusku systém schopný niesť jadrové hlavice

25.06.2022 18:41

Iskander Moskva vyvinula ako odpoveď americký protiraketový štít.

Erdogan

Erdogan hovoril s premiérkou Švédska: Pri NATO žiadny pokrok nenastal

25.06.2022 18:31

Turecký líder vyjadril očakávania, že Švédsko zruší zbrojné embargo.

spravodlivy

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 52
Celková čítanosť: 436868x
Priemerná čítanosť článkov: 8401x

Autor blogu

Kategórie