Založ si blog

Sľub poslanca

Občania a občianska iniciatíva podľa programu podľa potrieb občanov navrhujú zmenu poslaneckého sľubu a síce takto: musí obsahovať slová odbornosť, zodpovednosť, kontrola, odvolateľnosť, služba občanom, štát, referendum.
Doteraz ,,Sľub pôslanca“ znel :
„Sľubujem na svoju česť a svedomie vernosť Slovenskej republike. Svoje povinnosti budem plniť v záujme jej občanov. Budem dodržiavať ústavu a ostatné zákony a pracovať tak, aby sa uvádzali do života.“

V zmysle zákona 460/1992 Zb. (Ústava Slovenskej republiky)Čl. 75
Malá, ale účinná zmena poslaneckého sľubu.
„Sľubujem na svoju česť a svedomie vernosť Slovenskej republike. Svoje povinnosti budem plniť zodpovedne a vo vlastnom záujme služiť občanom, . Budem dodržiavať ústavu a ostatné zákony a odborne pracovať pod kontrolou štátu, teda občanov, aby sa uvádzali do života, inak budem v referende občanmi odvolaný .“

Konečne sme v politickej strane a nemusíme zbierať podpisy, na jej založenie !
Kto a koľko ich za 8 rokov vyzbieral (podpisov na vlastnú politicku stranu- riešiť už nebudeme, OK?), keď nemáme vlastnú stranu, ale na šťastie sme v strane, kde je veľmi zhodný program a naše myšlienky!
O čo , ale teraz ide vysvetlím v skratke:

  1. Každý z Vás, aj keď si myslí, že nevie, čo a ako má robiť sa môže stať rozhodovateľom vlastnej vôle – poslancom v parlamente na Slovensku alebo v Europarlamente! (všetko vysvetlím, ale teraz treba zabrať na maximum !!!!)
  2. Voľby budú už v septembri a tak sa snažte ,( najlepšie denne, ale neverím, že až tak Vám záleží na vlastnom živote, rodine alebo budúcnosti) do leta, získať minimálne 200 členov do našej strany!

https://narodnakoalicia.sk/wp-content/uploads/2022/08/prihlaska_NKNEKA2022.pdf

  1. Verím, že všetci ste čítali články , ktoré vysvetlovali všetky riešenia k náprave do…….slovenskej republiky , len tak povrchne, ale nie je problém sa k tomu vrátiť a doštudovať sa!
  2. V každom štáte EÚ štrajkujú politici alebo voliči?
    Ak poznáte odpoveď, prečítajte si bod 2 a potom pošlite prihlášky na adresu Koordinátor Juraj Ch.IOUP, Krásnohorská 3, Bratislava Petržalka 85107.
  3. Všetky finančné a existenčné problémy , môžeme úplne odstrániť , ale len spoločne s Vašou pomocou a aktivitou, tak spoločne zaberme ! Odmena nám bude SLOBODA a Dôstojný život!

video:

https://www.facebook.com/ingrudolfhuliak/videos/713404716950970

Igor H.

Drahí dôchodcovia Váš hlas a skúsenosti sú pre nás stále dôležité

12.02.2023

Prečo nám média stále ukazujú politických zločincov slovenského národa? Zabudli sme vari, čo nám všetci sľubovali a čo nám dali?Ak sa budeme na Slovensku stále všetci báť, tak prídeme aj o to najcennejšie,čo máme! https://www.facebook.com/roman.michalovic.7/videos/6315438305167454 https://narodnakoalicia.sk/wp-content/uploads/2022/08/prihlaska_NKNEKA2022.pdf

S chuťou sa najesť, je už minulosťou

05.02.2023

Po tom, čo EÚ schválila nové nariadenie, ktoré v budúcnosti umožní spracovávať v potravinách viac hmyzu, strhol sa veľký rozruch. Mnohé potraviny už ale hmyz obsahujú a my vám prezradíme aký.Nové nariadenie EÚ vyvoláva u mnohých ľudí nevôľu a znechutenie, pretožeV poslednej dobe sa v našich potravinách dajú spracovať aj cvrčky domové a plesnivec.V budúcnosti [...]

Čas , ktorý sme predpovedali sa približuje, ale ktorá víťazná politická strana nasledujúcich parlamentných volieb si to uvedomuje?

02.02.2023

Článok som mohol nazvať aj jednoduchšie, ale čím jednoduchšie sa tu človek vyjadruje, tým horšie to občania chápu!Každý štát, ktorý nám média predložia v správach, má problém s korupciou, a tak sa bude v nasledujúcom roku riešiť téma digitálnej meny.Záujem o digitálne meny medzi centrálnymi bankami sa viac ako zdvojnásobil. Stále viac štátov je presvedčených, [...]

Stalin / Komunisti / Komunistická strana /

Ako za II. svetovej: Medvedev prečítal šéfom zbrojárskych fabrík Stalinov list

24.03.2023 22:08

Bývalý ruský prezident Dmitrij Medvedev na jednom zo zasadnutí citoval z telegramu generálneho tajomníka ÚV KSSZ Josifa Stalina zo 17. septembra 1941

Mesto, Bratislava, bývanie, byty, domy, Eurovea

Vallo zvýšil v Bratislave poplatky, Heger reagoval: Obce majú viac peňazí, ako sa čakalo

24.03.2023 20:55

Štát kompenzoval 90 percent prostriedkov, ktoré zaťažili rozpočty samospráv v dôsledku minuloročných legislatívnych opatrení, tvrdí Heger.

dve percentá dane, Pravda, 2%

Jaskyniarska skupina Spišská Belá

24.03.2023 19:45

Jaskyniarska skupina pôsobiaca vo Vysokých a Belianskych Tatrách. Objavili sme a dokumentujeme 2. najhlbšiu a 6. najdlhšiu jaskyňu Slovenska - Javorinka.

Luiz Inácio Lula da Silva

Brazílsky prezident navrhne Číne vytvorenie "mierového klubu" pre Ukrajinu

24.03.2023 19:43

Brazília zastáva v zahraničnej politike neutralitu a nedávno z tohto dôvodu odmietla poskytnúť muníciu, ktorá by smerovala na Ukrajinu.

spravodlivy

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 109
Celková čítanosť: 1361086x
Priemerná čítanosť článkov: 12487x

Autor blogu

Kategórie