Založ si blog

Sľub poslanca

Občania a občianska iniciatíva podľa programu podľa potrieb občanov navrhujú zmenu poslaneckého sľubu a síce takto: musí obsahovať slová odbornosť, zodpovednosť, kontrola, odvolateľnosť, služba občanom, štát, referendum.
Doteraz ,,Sľub pôslanca“ znel :
„Sľubujem na svoju česť a svedomie vernosť Slovenskej republike. Svoje povinnosti budem plniť v záujme jej občanov. Budem dodržiavať ústavu a ostatné zákony a pracovať tak, aby sa uvádzali do života.“

V zmysle zákona 460/1992 Zb. (Ústava Slovenskej republiky)Čl. 75
Malá, ale účinná zmena poslaneckého sľubu.
„Sľubujem na svoju česť a svedomie vernosť Slovenskej republike. Svoje povinnosti budem plniť zodpovedne a vo vlastnom záujme služiť občanom, . Budem dodržiavať ústavu a ostatné zákony a odborne pracovať pod kontrolou štátu, teda občanov, aby sa uvádzali do života, inak budem v referende občanmi odvolaný .“

Konečne sme v politickej strane a nemusíme zbierať podpisy, na jej založenie !
Kto a koľko ich za 8 rokov vyzbieral (podpisov na vlastnú politicku stranu- riešiť už nebudeme, OK?), keď nemáme vlastnú stranu, ale na šťastie sme v strane, kde je veľmi zhodný program a naše myšlienky!
O čo , ale teraz ide vysvetlím v skratke:

  1. Každý z Vás, aj keď si myslí, že nevie, čo a ako má robiť sa môže stať rozhodovateľom vlastnej vôle – poslancom v parlamente na Slovensku alebo v Europarlamente! (všetko vysvetlím, ale teraz treba zabrať na maximum !!!!)
  2. Voľby budú už v septembri a tak sa snažte ,( najlepšie denne, ale neverím, že až tak Vám záleží na vlastnom živote, rodine alebo budúcnosti) do leta, získať minimálne 200 členov do našej strany!

https://narodnakoalicia.sk/wp-content/uploads/2022/08/prihlaska_NKNEKA2022.pdf

  1. Verím, že všetci ste čítali články , ktoré vysvetlovali všetky riešenia k náprave do…….slovenskej republiky , len tak povrchne, ale nie je problém sa k tomu vrátiť a doštudovať sa!
  2. V každom štáte EÚ štrajkujú politici alebo voliči?
    Ak poznáte odpoveď, prečítajte si bod 2 a potom pošlite prihlášky na adresu Koordinátor Juraj Ch.IOUP, Krásnohorská 3, Bratislava Petržalka 85107.
  3. Všetky finančné a existenčné problémy , môžeme úplne odstrániť , ale len spoločne s Vašou pomocou a aktivitou, tak spoločne zaberme ! Odmena nám bude SLOBODA a Dôstojný život!

video:

https://www.facebook.com/ingrudolfhuliak/videos/713404716950970

Igor H.

Najskôr vymyslieť,potom vyvolať dopyt a nakoniec poprieť = Konšpirácia

01.06.2023

Sprisahanie či konšpirácia je tajné spolčenie, obvykle s politickým či ekonomickým cieľom. Tento cieľ spravidla býva nezákonný , nemusí však byť v očiach sprisahancov alebo konšpirátorov (účastníkov sprisahania) nutne nemorálny , napr. ak je cieľom sprisahania odstrániť nelegitímnu vládu. Za sprisahanie sa nepovažujú tajné organizácie pôsobiace pod oficiálnou [...]

Drahí dôchodcovia Váš hlas a skúsenosti sú pre nás stále dôležité

12.02.2023

Prečo nám média stále ukazujú politických zločincov slovenského národa? Zabudli sme vari, čo nám všetci sľubovali a čo nám dali?Ak sa budeme na Slovensku stále všetci báť, tak prídeme aj o to najcennejšie,čo máme! https://www.facebook.com/roman.michalovic.7/videos/6315438305167454 https://narodnakoalicia.sk/wp-content/uploads/2022/08/prihlaska_NKNEKA2022.pdf

S chuťou sa najesť, je už minulosťou

05.02.2023

Po tom, čo EÚ schválila nové nariadenie, ktoré v budúcnosti umožní spracovávať v potravinách viac hmyzu, strhol sa veľký rozruch. Mnohé potraviny už ale hmyz obsahujú a my vám prezradíme aký.Nové nariadenie EÚ vyvoláva u mnohých ľudí nevôľu a znechutenie, pretožeV poslednej dobe sa v našich potravinách dajú spracovať aj cvrčky domové a plesnivec.V budúcnosti [...]

Srbsko / Kosovo / KFOR /

EÚ pohrozila Srbsku a Kosovu sankciami, ak nezabránia opakovaniu násilností

03.06.2023 19:45

EÚ vyzvala na urýchlené obnovenie pokoja v severnej časti Kosova, kde koncom mája srbskí militanti počas protestov zaútočili na mierové jednotky NATO.

rasto kuzel linkedin

Manipulácia volieb sa nedeje pri urnách. Odborník: Nové nástroje ovplyvňujú voličov sofistikovanejšie

03.06.2023 19:00

Rusko už voľby ovplyvňovalo v USA aj pri Brexite. Neboli by sme prví.

Eurofighter

Berlín vyzval Čínu, aby zastavila nábor bývalých nemeckých vojenských pilotov. Obáva sa vyzradenia tajomstva NATO

03.06.2023 18:39

Zmienení nemeckí piloti lietali na stíhačkách Eurofighter a zúčastňovali sa na cvičeniach NATO.

sady, ovocie, ovocné sady, jar, stromy, jarné mrazy, zmrznutá úroda,

Pozor na nočný mráz, varujú meteorológovia

03.06.2023 18:27

Na viacerých miestach stredného a východného Slovenska bude v noci platiť výstraha prvého stupňa pred mrazom vo vegetačnom období.

spravodlivy

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 110
Celková čítanosť: 1382009x
Priemerná čítanosť článkov: 12564x

Autor blogu

Kategórie