Založ si blog

Čomu máme veriť?

Vláda Spojeného kráľovstva pripúšťa, že vakcíny poškodili prirodzený imunitný systém tých, ktorí boli dvakrát očkovaní.
Vláda Spojeného kráľovstva pripustila, že akonáhle ste boli dvakrát zaočkovaní, už nikdy nebudete môcť získať plnú prirodzenú imunitu voči variantom Covid – alebo možno žiadnemu inému vírusu.
Pozrime sa teda na začiatok „skutočnej“ pandémie! Ministerstvo zdravotníctva Spojeného kráľovstva vo svojom 42. týždni
„Správa o dohľade nad očkovaním proti COVID-19“
na strane 23 priznáva, že „hladiny protilátok N sa zdajú byť nižšie u ľudí, ktorí sa nakazia po dvoch dávkach očkovania“. Ďalej sa uvádza, že tento pokles protilátok je v podstate trvalý.
Čo to znamená?
Vieme, že vakcíny nezabránia infekcii alebo prenosu vírusu (skutočne, správa inde ukazuje, že očkovaní dospelí sú teraz oveľa náchylnejší na infekciu ako neočkovaní).
Briti teraz zistili, že vakcína narúša schopnosť tela vytvárať protilátky po infekcii nielen proti spike proteínu, ale aj proti iným častiam vírusu. Najmä sa nezdá, že by očkovaní ľudia tvorili protilátky proti nukleokapsidovému proteínu, obalu vírusu, ktorý je kľúčovou súčasťou reakcie u neočkovaných ľudí.
Z dlhodobého hľadiska sú očkovaní oveľa náchylnejší na akékoľvek mutácie v spike proteíne, aj keď už boli raz alebo viackrát infikovaní a vyliečení.
Na druhej strane neočkovaní získajú trvalú, ak nie trvalú imunitu voči všetkým kmeňom údajného vírusu po tom, čo sa ním čo i len raz prirodzene nakazia. Zdroj:

https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/1027511/Vaccine-surveillance-report-week-42.pdf

Prvé poisťovne ustupujú, pretože prichádza k nim obrovská vlna nárokov.
Anthony Fauci potvrdzuje, že test PCR nedokáže odhaliť živé vírusy. Anthony Fauci potvrdzuje, že ani test antigénu, ani test PCR nám nedokážu povedať, či je niekto nákazlivý alebo nie!!!
Tým sa rušia všetky základy takzvanej pandémie.
Test PCR bol jediným náznakom pandémie.
Bez PCR-TESTU žiadna pandémia Pre všetkých tlačových pracovníkov, lekárov, právnikov, prokurátorov atď.


TOTO je posledný kľúč, konečný dôkaz, že všetky opatrenia musia byť okamžite zrušené, musí byť PROSÍM ZDIEĽAJTE“ Skopírujte a vložte čo najviac komentárov keďže to nemôžete skúšať a uverejňovať to na svojej hlavnej stránke na Facebooku, pretože to Facebook stiahne, šírme to ďalej!


https://www.facebook.com/messenger_media/?attachment_id=6139934806051524&message_id=mid.%24cAAAB-JefpAyL55Ir2GFtj-WKQpjc&thread_id=100036722139271

S chuťou sa najesť, je už minulosťou

05.02.2023

Po tom, čo EÚ schválila nové nariadenie, ktoré v budúcnosti umožní spracovávať v potravinách viac hmyzu, strhol sa veľký rozruch. Mnohé potraviny už ale hmyz obsahujú a my vám prezradíme aký.Nové nariadenie EÚ vyvoláva u mnohých ľudí nevôľu a znechutenie, pretožeV poslednej dobe sa v našich potravinách dajú spracovať aj cvrčky domové a plesnivec.V budúcnosti [...]

Čas , ktorý sme predpovedali sa približuje, ale ktorá víťazná politická strana nasledujúcich parlamentných volieb si to uvedomuje?

02.02.2023

Článok som mohol nazvať aj jednoduchšie, ale čím jednoduchšie sa tu človek vyjadruje, tým horšie to občania chápu!Každý štát, ktorý nám média predložia v správach, má problém s korupciou, a tak sa bude v nasledujúcom roku riešiť téma digitálnej meny.Záujem o digitálne meny medzi centrálnymi bankami sa viac ako zdvojnásobil. Stále viac štátov je presvedčených, [...]

Kedy skončí utrpenie

21.01.2023

Ani svedkovia jehovoví a ani kresťanskí hodnostári nám nepomôžu! Dokonca ani najkompetentnejší nám nepomôžu, preto že občania, ktorí sú nevedomí a falošní,si asi ani pomoc nezaslúžia! https://www.facebook.com/Spacek.republika/videos/467698118670205/ video: https://ereport.sk/referendum-nie-je-o-ficovi/ Igor H.

dve percentá dane, Pravda, 2%

Spoločnosť Bélu Kélera

08.02.2023 23:54

Naša spoločnosť sa venuje prezentácii hudobného odkazu skladateľa, huslistu a dirigenta Bélu Kélera (1820 - 1882), najslávnejšieho rodáka z Bardejova.

1. BASKET KLUB Michalovce

1.BASKET KLUB MICHALOVCE

08.02.2023 23:51

Sme mládežnícky basketbalový klub v Michalovciach.

dve percentá dane, Pravda, 2%

MAMILA, o. z.

08.02.2023 23:44

MAMILA poskytuje pomoc a podporu počas celej doby dojčenia. Vypĺňa priestor medzi túžbou žien dojčiť a zdrvujúcou realitou, s ktorou sa stretávajú.

QUASARS

QUASARS

08.02.2023 23:37

OZ QUASARS už 15 rokov úspešne zastrešuje koncertné a edukatívne projekty súboru Quasars Ensemble - držiteľa Krištáľového krídla za rok 2013 v kategórii Hudba.

spravodlivy

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 107
Celková čítanosť: 1317956x
Priemerná čítanosť článkov: 12317x

Autor blogu

Kategórie