Založ si blog

Vojna po referende?

Zo Slovenskej republiky urobili dnes neoliberáli fašistický štát. Na pozadí ukrajinských udalostí pripravujú neoliberáli republiku na prechod do režimu neonacizmu. Fiktivny pád vlády súvisí aj s preberaním moci a zastabilizovaním amerických záujmov na Slovensku, ktorým Matovič a jeho spôsob vedenia politiky jednoducho nevyhovuje, lebo je destabilizačným prvkom na neoliberálnej scéne.
Žiadna vláda nepadla – to je iba reklamný slogan. V skutočnosti ide o celkové preberanie moci neoliberálmi. Dzurinda pripravuje nový, širokospektrálny politický subjekt na odstavenie spoločenskej moci Smeru, Aliancie a Republiky.

https://rikaerika.blog.pravda.sk/author/rikaerika/


Neverte politikom! Ťahajú vás do vojny s Ruskom.
Americká ambasáda korupčným spôsobom investovala peniaze do prekladísk zbraní na ukrajinskej hranici. V Čiernej nad Tisou a Maťovciach sa idú modernizovať niektoré sekcie, aby zbrane na Ukrajinu prúdili plynulejšie. Sú to legitímne prihraničné ciele Špeciálnej operácie a je iba otázkou času, kedy Rusi pokročia v operácii tak, že tieto legitímne ciele začnú ničiť. Slovensko vyvoláva veľkú vojnu v Európe – sme nacistický stát. Politici to robia zámerne, zámerne nás zaťahujú do vojny s Ruskom.
Jaro Naď už dokonca nosí fašistické symboly na oblečení bez ostychu. Ministerstvo obrany nakupuje v utajenom režime zbrane, ako keby sme boli zmyslov zbavení. Nechápete, čo sa pripravuje? Veľká vojna! Prečo to stále všetci odmietate? Neoliberálna nacistická propaganda má z nás urobiť neonacistov, ako urobila z Ukrajincov. Máme nenávidieť Rusov a na pozadí tejto nenávisti sa máme začať vraždiť medzi sebou!
Ruská federácia sa pripravuje spolu s členmi ODKB na veľkú ofenzívu, ktorá môže prekaziť zásadné plány USA – rozdelenie Ukrajiny. Ak sa to stane, Američania tak stratia možnosť vytvoriť projekt Strednej Európy, ktorý sa dlhodobo plánuje a na ktorý sa chystá aj Slovensko (a ďalšie východoeurópske štáty). Uvedomujete si, aké obrovské je súčasné riziko veľkej vojny?
Ukrajina má zohrať v projekte Strednej Európy kľúčovú úlohu. Je to nacistický štát, ktorý v budúcnosti zavraždí každého východného Európana, ktorý je proruský – dnes to ukrajinskí generáli vyhlasujú úplne otvorene. Považujú to za nový náboženský rituál. Ukrajinci urobili z neonacimu nové náboženstvo a otvorene to propagujú. A slovenskí neoliberálni politici si s nimi podávajú ruky. Na čo na tom Slovensku všetci stále čakáte? Nechápete, že vy všetci, ktorých nazývajú dnes dezolátmi, pretože ste proruskí, budete neoliberálnymi neonacitami vyvraždení?


Igor H.

Najskôr vymyslieť,potom vyvolať dopyt a nakoniec poprieť = Konšpirácia

01.06.2023

Sprisahanie či konšpirácia je tajné spolčenie, obvykle s politickým či ekonomickým cieľom. Tento cieľ spravidla býva nezákonný , nemusí však byť v očiach sprisahancov alebo konšpirátorov (účastníkov sprisahania) nutne nemorálny , napr. ak je cieľom sprisahania odstrániť nelegitímnu vládu. Za sprisahanie sa nepovažujú tajné organizácie pôsobiace pod oficiálnou [...]

Drahí dôchodcovia Váš hlas a skúsenosti sú pre nás stále dôležité

12.02.2023

Prečo nám média stále ukazujú politických zločincov slovenského národa? Zabudli sme vari, čo nám všetci sľubovali a čo nám dali?Ak sa budeme na Slovensku stále všetci báť, tak prídeme aj o to najcennejšie,čo máme! https://www.facebook.com/roman.michalovic.7/videos/6315438305167454 https://narodnakoalicia.sk/wp-content/uploads/2022/08/prihlaska_NKNEKA2022.pdf

Sľub poslanca

09.02.2023

Občania a občianska iniciatíva podľa programu podľa potrieb občanov navrhujú zmenu poslaneckého sľubu a síce takto: musí obsahovať slová odbornosť, zodpovednosť, kontrola, odvolateľnosť, služba občanom, štát, referendum.Doteraz ,,Sľub pôslanca“ znel :„Sľubujem na svoju česť a svedomie vernosť Slovenskej republike. Svoje povinnosti budem plniť v záujme jej [...]

Air Defender 23

NATO chystá najväčšie letecké cvičenie v histórii. Nemci protestujú

10.06.2023 16:36

Demonštrácia pred základňou Wunstorf sa konala pod heslom „Cvičte mier namiesto vojny".

Peter Pellegrini

Pellgrini pre Pravdu: Nepripúšťam spoluprácu s Republikou, Smer sa spriahne aj s diablom

10.06.2023 16:21

„Nestačí sa len prezliecť do obleku. Hodnoty a názory sa nemenia,“ spresnil Pellegrini.

Taliansko Turecko loď nákladná piráti zásah

Tureckú nákladnú loď pri pobreží Talianska ohrozovali piráti

10.06.2023 14:11

„Skupina osôb, údajne migrantov, sa vyhrážala posádke nožmi", povedal hovorca ministerstva obrany.

Záporožská jadrová elektráreň

Môže si Európa vydýchnuť? Záporožie je v stave „studenej odstávky“

10.06.2023 12:57

Posledný zo šiestich reaktorov do najbezpečnejšieho prevádzkového režimu.

spravodlivy

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 110
Celková čítanosť: 1384234x
Priemerná čítanosť článkov: 12584x

Autor blogu

Kategórie