Založ si blog

Vojna po referende?

Zo Slovenskej republiky urobili dnes neoliberáli fašistický štát. Na pozadí ukrajinských udalostí pripravujú neoliberáli republiku na prechod do režimu neonacizmu. Fiktivny pád vlády súvisí aj s preberaním moci a zastabilizovaním amerických záujmov na Slovensku, ktorým Matovič a jeho spôsob vedenia politiky jednoducho nevyhovuje, lebo je destabilizačným prvkom na neoliberálnej scéne.
Žiadna vláda nepadla – to je iba reklamný slogan. V skutočnosti ide o celkové preberanie moci neoliberálmi. Dzurinda pripravuje nový, širokospektrálny politický subjekt na odstavenie spoločenskej moci Smeru, Aliancie a Republiky.

https://rikaerika.blog.pravda.sk/author/rikaerika/


Neverte politikom! Ťahajú vás do vojny s Ruskom.
Americká ambasáda korupčným spôsobom investovala peniaze do prekladísk zbraní na ukrajinskej hranici. V Čiernej nad Tisou a Maťovciach sa idú modernizovať niektoré sekcie, aby zbrane na Ukrajinu prúdili plynulejšie. Sú to legitímne prihraničné ciele Špeciálnej operácie a je iba otázkou času, kedy Rusi pokročia v operácii tak, že tieto legitímne ciele začnú ničiť. Slovensko vyvoláva veľkú vojnu v Európe – sme nacistický stát. Politici to robia zámerne, zámerne nás zaťahujú do vojny s Ruskom.
Jaro Naď už dokonca nosí fašistické symboly na oblečení bez ostychu. Ministerstvo obrany nakupuje v utajenom režime zbrane, ako keby sme boli zmyslov zbavení. Nechápete, čo sa pripravuje? Veľká vojna! Prečo to stále všetci odmietate? Neoliberálna nacistická propaganda má z nás urobiť neonacistov, ako urobila z Ukrajincov. Máme nenávidieť Rusov a na pozadí tejto nenávisti sa máme začať vraždiť medzi sebou!
Ruská federácia sa pripravuje spolu s členmi ODKB na veľkú ofenzívu, ktorá môže prekaziť zásadné plány USA – rozdelenie Ukrajiny. Ak sa to stane, Američania tak stratia možnosť vytvoriť projekt Strednej Európy, ktorý sa dlhodobo plánuje a na ktorý sa chystá aj Slovensko (a ďalšie východoeurópske štáty). Uvedomujete si, aké obrovské je súčasné riziko veľkej vojny?
Ukrajina má zohrať v projekte Strednej Európy kľúčovú úlohu. Je to nacistický štát, ktorý v budúcnosti zavraždí každého východného Európana, ktorý je proruský – dnes to ukrajinskí generáli vyhlasujú úplne otvorene. Považujú to za nový náboženský rituál. Ukrajinci urobili z neonacimu nové náboženstvo a otvorene to propagujú. A slovenskí neoliberálni politici si s nimi podávajú ruky. Na čo na tom Slovensku všetci stále čakáte? Nechápete, že vy všetci, ktorých nazývajú dnes dezolátmi, pretože ste proruskí, budete neoliberálnymi neonacitami vyvraždení?


Igor H.

S chuťou sa najesť, je už minulosťou

05.02.2023

Po tom, čo EÚ schválila nové nariadenie, ktoré v budúcnosti umožní spracovávať v potravinách viac hmyzu, strhol sa veľký rozruch. Mnohé potraviny už ale hmyz obsahujú a my vám prezradíme aký.Nové nariadenie EÚ vyvoláva u mnohých ľudí nevôľu a znechutenie, pretožeV poslednej dobe sa v našich potravinách dajú spracovať aj cvrčky domové a plesnivec.V budúcnosti [...]

Čas , ktorý sme predpovedali sa približuje, ale ktorá víťazná politická strana nasledujúcich parlamentných volieb si to uvedomuje?

02.02.2023

Článok som mohol nazvať aj jednoduchšie, ale čím jednoduchšie sa tu človek vyjadruje, tým horšie to občania chápu!Každý štát, ktorý nám média predložia v správach, má problém s korupciou, a tak sa bude v nasledujúcom roku riešiť téma digitálnej meny.Záujem o digitálne meny medzi centrálnymi bankami sa viac ako zdvojnásobil. Stále viac štátov je presvedčených, [...]

Kedy skončí utrpenie

21.01.2023

Ani svedkovia jehovoví a ani kresťanskí hodnostári nám nepomôžu! Dokonca ani najkompetentnejší nám nepomôžu, preto že občania, ktorí sú nevedomí a falošní,si asi ani pomoc nezaslúžia! https://www.facebook.com/Spacek.republika/videos/467698118670205/ video: https://ereport.sk/referendum-nie-je-o-ficovi/ Igor H.

dve percentá dane, Pravda, 2%

Spoločnosť Bélu Kélera

08.02.2023 23:54

Naša spoločnosť sa venuje prezentácii hudobného odkazu skladateľa, huslistu a dirigenta Bélu Kélera (1820 - 1882), najslávnejšieho rodáka z Bardejova.

1. BASKET KLUB Michalovce

1.BASKET KLUB MICHALOVCE

08.02.2023 23:51

Sme mládežnícky basketbalový klub v Michalovciach.

dve percentá dane, Pravda, 2%

MAMILA, o. z.

08.02.2023 23:44

MAMILA poskytuje pomoc a podporu počas celej doby dojčenia. Vypĺňa priestor medzi túžbou žien dojčiť a zdrvujúcou realitou, s ktorou sa stretávajú.

QUASARS

QUASARS

08.02.2023 23:37

OZ QUASARS už 15 rokov úspešne zastrešuje koncertné a edukatívne projekty súboru Quasars Ensemble - držiteľa Krištáľového krídla za rok 2013 v kategórii Hudba.

spravodlivy

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 107
Celková čítanosť: 1317960x
Priemerná čítanosť článkov: 12317x

Autor blogu

Kategórie