Založ si blog

DNES o 17:20 28.11.2022 na mňa chcela verejnoprávna televízia volať políciu

Začalo to nevinne. Ste verejnoprávna televízia? Mladučká blondínka a kameraman – odpovedali, že áno. Chcete senzáciu a poučiť verejnosť? Znova odpovedali, že áno. Tak som im vyrozprával , čo je v tomto článku.

Reakcia mladej reportérky bola: ,, podajte trestné oznámenie!“ Dám vám kontrolnú otázku, môžem? Odpovedala, že áno.
Prečo nemôže odvolať Heger Matoviča? Ona odpovedala, že môže. Tak som jej narovinu povedal:,, slečna, nemôže! Matovič je predseda (neplatnej politickej strany, ako sú aj všetky ostatné) OĽANO a Heger má v strane slabé slovo.

Heger ako predseda vlády nemôže byť nezaradeným poslancom! To, by sme potom mohli všetci isť kandidovať do parlamentných volieb , bez účasti v politickej strane. „
Pribehol kameraman,aby som mu neurážal kolegyňu, aby som opustil jeho pracovné miesto. To je priestor pred Úradom vlády. Ja som mu povedal, aby sa nevyhrážal a volal lebo si na to počkám. On, že čaká na rozhodnutie koaličného výboru a už som ho nezaujímal.
,,…V tejto súvislosti je dôležité uvedomiť si, že technický charakter rozhlasového vysielania priniesol prvú úroveň štátneho zasahovania: Hertzove frekvencie ako vzácne národné bohatstvo sa stali súčasťou verejnej sféry, ktorú bolo potrebné využívať v súlade s verejným záujmom;…
…Zdalo sa, že verejnoprávna televízia s masovým publikom plní všeobecné funkcie televízie: informačnú, vzdelávaciu, zábavnú, ale aj funkciu sprostredkovateľa kultúry a funkciu spoločenskej väzby, ktorá širokému publiku zabezpečovala účasť na udalostiach a verejných diskusiách. Toto publikum ešte nebolo fragmentované (rozdrobené) početnými kanálmi, televíziu sledovali jednotlivci alebo malé skupiny a jej obsah sa stával predmetom debát na verejnosti, v práci a vo voľnom čase….“

Igor H.
https://medialnavychova.sk/verejnopravna-televizia/

S chuťou sa najesť, je už minulosťou

05.02.2023

Po tom, čo EÚ schválila nové nariadenie, ktoré v budúcnosti umožní spracovávať v potravinách viac hmyzu, strhol sa veľký rozruch. Mnohé potraviny už ale hmyz obsahujú a my vám prezradíme aký.Nové nariadenie EÚ vyvoláva u mnohých ľudí nevôľu a znechutenie, pretožeV poslednej dobe sa v našich potravinách dajú spracovať aj cvrčky domové a plesnivec.V budúcnosti [...]

Čas , ktorý sme predpovedali sa približuje, ale ktorá víťazná politická strana nasledujúcich parlamentných volieb si to uvedomuje?

02.02.2023

Článok som mohol nazvať aj jednoduchšie, ale čím jednoduchšie sa tu človek vyjadruje, tým horšie to občania chápu!Každý štát, ktorý nám média predložia v správach, má problém s korupciou, a tak sa bude v nasledujúcom roku riešiť téma digitálnej meny.Záujem o digitálne meny medzi centrálnymi bankami sa viac ako zdvojnásobil. Stále viac štátov je presvedčených, [...]

Kedy skončí utrpenie

21.01.2023

Ani svedkovia jehovoví a ani kresťanskí hodnostári nám nepomôžu! Dokonca ani najkompetentnejší nám nepomôžu, preto že občania, ktorí sú nevedomí a falošní,si asi ani pomoc nezaslúžia! https://www.facebook.com/Spacek.republika/videos/467698118670205/ video: https://ereport.sk/referendum-nie-je-o-ficovi/ Igor H.

dve percentá dane, Pravda, 2%

Spoločnosť Bélu Kélera

08.02.2023 23:54

Naša spoločnosť sa venuje prezentácii hudobného odkazu skladateľa, huslistu a dirigenta Bélu Kélera (1820 - 1882), najslávnejšieho rodáka z Bardejova.

1. BASKET KLUB Michalovce

1.BASKET KLUB MICHALOVCE

08.02.2023 23:51

Sme mládežnícky basketbalový klub v Michalovciach.

dve percentá dane, Pravda, 2%

MAMILA, o. z.

08.02.2023 23:44

MAMILA poskytuje pomoc a podporu počas celej doby dojčenia. Vypĺňa priestor medzi túžbou žien dojčiť a zdrvujúcou realitou, s ktorou sa stretávajú.

QUASARS

QUASARS

08.02.2023 23:37

OZ QUASARS už 15 rokov úspešne zastrešuje koncertné a edukatívne projekty súboru Quasars Ensemble - držiteľa Krištáľového krídla za rok 2013 v kategórii Hudba.

spravodlivy

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 107
Celková čítanosť: 1317917x
Priemerná čítanosť článkov: 12317x

Autor blogu

Kategórie