Založ si blog

Odstavíme všetkých , čo rozkradli štát, od ,,koryta“ ?

Strach, o stratu finančného príjmu, je v každej profesií! Ale , čo je najsmutnejšie, je stále veľká podlosť a chamtivosť medzi ľuďmi,medzi kolegami. Pomohlo by azda zamyslieť sa nad nadčasovými myšlienkami!Alebo chceme čakať na zlo, ktoré nám po kúskoch servírujú a úplne nás zbavujú vlastných ústavných práv?


Čo bude, ak vyhovejú lekárom (dali výpovede) , nepodporia učiteľov ( tiež , ako aj my všetci, chcú lepší a väčší príjem) a prídeme o odborníkov? Budeme príjmať migrantov, ktorí budú ochotní pracovať za menej peňazí?


Pred nedávnom bola inflácia 12%, ale dnes je už nad hranicou 22%, myslíte si, že zvyšovaním platov, sa zastaví? Načo nám je zbytočných 10000 komunálnych poslancov, keď právomoci nemajú žiadne?


Prečo sa nereguľujú ceny v obchodných reťazcoch? Vie naša vláda pretvoriť skazený systém na zrelý konkurenčný boj, kde všetci budú mať ( z radov občanov) začo nakupovať a podnikateľomsabude dariť?


Najskôr vymyslieť,potom vyvolať dopyt a nakoniec poprieť = Konšpirácia

01.06.2023

Sprisahanie či konšpirácia je tajné spolčenie, obvykle s politickým či ekonomickým cieľom. Tento cieľ spravidla býva nezákonný , nemusí však byť v očiach sprisahancov alebo konšpirátorov (účastníkov sprisahania) nutne nemorálny , napr. ak je cieľom sprisahania odstrániť nelegitímnu vládu. Za sprisahanie sa nepovažujú tajné organizácie pôsobiace pod oficiálnou [...]

Drahí dôchodcovia Váš hlas a skúsenosti sú pre nás stále dôležité

12.02.2023

Prečo nám média stále ukazujú politických zločincov slovenského národa? Zabudli sme vari, čo nám všetci sľubovali a čo nám dali?Ak sa budeme na Slovensku stále všetci báť, tak prídeme aj o to najcennejšie,čo máme! https://www.facebook.com/roman.michalovic.7/videos/6315438305167454 https://narodnakoalicia.sk/wp-content/uploads/2022/08/prihlaska_NKNEKA2022.pdf

Sľub poslanca

09.02.2023

Občania a občianska iniciatíva podľa programu podľa potrieb občanov navrhujú zmenu poslaneckého sľubu a síce takto: musí obsahovať slová odbornosť, zodpovednosť, kontrola, odvolateľnosť, služba občanom, štát, referendum.Doteraz ,,Sľub pôslanca“ znel :„Sľubujem na svoju česť a svedomie vernosť Slovenskej republike. Svoje povinnosti budem plniť v záujme jej [...]

Srbsko / Kosovo / KFOR /

EÚ pohrozila Srbsku a Kosovu sankciami, ak nezabránia opakovaniu násilností

03.06.2023 19:45

EÚ vyzvala na urýchlené obnovenie pokoja v severnej časti Kosova, kde koncom mája srbskí militanti počas protestov zaútočili na mierové jednotky NATO.

rasto kuzel linkedin

Manipulácia volieb sa nedeje pri urnách. Odborník: Nové nástroje ovplyvňujú voličov sofistikovanejšie

03.06.2023 19:00

Rusko už voľby ovplyvňovalo v USA aj pri Brexite. Neboli by sme prví.

Eurofighter

Berlín vyzval Čínu, aby zastavila nábor bývalých nemeckých vojenských pilotov. Obáva sa vyzradenia tajomstva NATO

03.06.2023 18:39

Zmienení nemeckí piloti lietali na stíhačkách Eurofighter a zúčastňovali sa na cvičeniach NATO.

sady, ovocie, ovocné sady, jar, stromy, jarné mrazy, zmrznutá úroda,

Pozor na nočný mráz, varujú meteorológovia

03.06.2023 18:27

Na viacerých miestach stredného a východného Slovenska bude v noci platiť výstraha prvého stupňa pred mrazom vo vegetačnom období.

spravodlivy

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 110
Celková čítanosť: 1382018x
Priemerná čítanosť článkov: 12564x

Autor blogu

Kategórie