Založ si blog

O čom ,, cenzúra“ mlčí?

Prečo parlament a Vláda Slovenska nedodržiava zákony? Národná rada Slovenskej republiky je jediný ústavodarný a zákonodarný orgán Slovenskej republiky. Je orgánom štátnej moci a od jej primárneho postavenia v republike je odvodené postavenie ostatných štátnych orgánov. Ako volený orgán reprezentuje suverenitu štátu a ľudu.
Prečo nemôže mať na Slovensku každý občan na účte milión, ako napríklad v susedných krajinách? Lebo máme na ministerstvách , v parlamente a aj medzi voličmi hovädá?
Prečo sa nezaujímajú média o to, že ak nesplníš predpísaný zákon, tak musíšbyť potrestaný? Prečo nie sú potrestaní práve tí, čo sú na vrcholných štátnych funkciach dosadení podvodom?
Prečo nikto nechápe z radov občanov, kontrolných orgánov alebo vyšetrovacích orgánov zákon o poltických stranách a hnutiach? Ako fungujú právne univerzity, keď nikto so získaným titulom nerozumie svojej profesií?
Ak nemá politická strana,ktorá sa angažuje ( zaujíma) o súťaž v parlamentných voľbách (alebo v komunálnych voľbách) presne zloženú štruktúru politickej strany s presne stanoveným počtom osôb ( ktoré môžu byť aj na kandidátnej listine v počte 150 alebo ešte aj ku každému dvaja náhradníci) v počte 45 ( slovom štaridsaťpäť) , nemôže sa zúčastňovať na žiadných voľbách a z toho vyplýva, že nemôže ani nikdy vyhrať a riadiť parlament, vládu a riadiť štát!
Prečo to je u nás na Slovensku opačne?
Igor H.


Platy sa budú zvyšovať na princípe zníženia platov iným

06.10.2022

Tak ako vyjednávajú o platoch lekári,tak by o platoch mali vyjednávať všetci ako napríklad učitelia na školách, v škôlkach inde.Komu by mali siahnuť a znížiť platy o polovicu sú ústavní sudcovia, najvyšší sudcovia,špeciálni sudcovia,krajskí sudcovia, okresní sudcovia, špecialní prokurátori, generálny prokurátor, všetci zamestnanci univerzít a vysokých [...]

Socializmus na to nemal čas a demokracia asi nemá záujem…

04.10.2022

Nečudujme sa,že niekde v obciach na Slovensku nemajú občania záujem o funkciu starostu v obci či primátora v meste. Ľudia vidia, že ak sa bili o túto funkciu,aj tak nedokázali v mieste bydliska naplniť svoje sľuby , lebo….( netreba vysvetlovať)Prečo nie je v niektorých obciach na Slovensku vodovod a pitná voda? video:

Vláda prispeje mesačne na domácnosť

25.09.2022

Vláda prispeje mesačne na domácnosť sumou 15,-eur . Od októbra až do mája budú môcť v každej rodine použiť tieto peniaze na nákup recyklovateľných potravín a nákup strukovín. Strukoviny pomôžu domácnostiam, ktoré nebudú vetrať počas zimného obdobia, udržiavať teplo v domácnostiach. Recyklovateľné potraviny ako šošovica a kukurica, pomôžu [...]

Heger, Fiala

Vojna a ekonomika. Ponúkne EÚ riešenie? A čo ak zlyhá?

06.10.2022 16:44

Veľké vízie budúcnosti, ale najmä realita súčasných výziev. Európska únia sa stretáva v Prahe, aby skúsila nájsť odpovede na zásadné otázky.

Dušan Dědeček

Začal sa súd s Dědečkom, polícia ho priviedla v nepriestrelnom aute

06.10.2022 16:32, aktualizované: 17:08

Sudca pre prípravné konanie dnes rozhodne či Dědeček pôjde do väzby.

odhŕňač, BBSK, nové autá, zimná údržba

Flotila zimnej údržby stála župu osem miliónov eur. Rovnaký balík chce vraziť do ďalších áut

06.10.2022 16:17

Nové mechanizmy pomôžu aj na komplikovaných horských prechodoch.

Miška, zrazené dievčatko, Čadca, opitý vodič

Otec zrazeného dievčatka má pre opitého šoféra jasný odkaz: Nech dostane, čo mu patrí

06.10.2022 16:00

Verí, že spravodlivý trest vinníka neminie.

spravodlivy

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 73
Celková čítanosť: 695150x
Priemerná čítanosť článkov: 9523x

Autor blogu

Kategórie