Založ si blog

O čom ,, cenzúra“ mlčí?

Prečo parlament a Vláda Slovenska nedodržiava zákony? Národná rada Slovenskej republiky je jediný ústavodarný a zákonodarný orgán Slovenskej republiky. Je orgánom štátnej moci a od jej primárneho postavenia v republike je odvodené postavenie ostatných štátnych orgánov. Ako volený orgán reprezentuje suverenitu štátu a ľudu.
Prečo nemôže mať na Slovensku každý občan na účte milión, ako napríklad v susedných krajinách? Lebo máme na ministerstvách , v parlamente a aj medzi voličmi hovädá?
Prečo sa nezaujímajú média o to, že ak nesplníš predpísaný zákon, tak musíšbyť potrestaný? Prečo nie sú potrestaní práve tí, čo sú na vrcholných štátnych funkciach dosadení podvodom?
Prečo nikto nechápe z radov občanov, kontrolných orgánov alebo vyšetrovacích orgánov zákon o poltických stranách a hnutiach? Ako fungujú právne univerzity, keď nikto so získaným titulom nerozumie svojej profesií?
Ak nemá politická strana,ktorá sa angažuje ( zaujíma) o súťaž v parlamentných voľbách (alebo v komunálnych voľbách) presne zloženú štruktúru politickej strany s presne stanoveným počtom osôb ( ktoré môžu byť aj na kandidátnej listine v počte 150 alebo ešte aj ku každému dvaja náhradníci) v počte 45 ( slovom štaridsaťpäť) , nemôže sa zúčastňovať na žiadných voľbách a z toho vyplýva, že nemôže ani nikdy vyhrať a riadiť parlament, vládu a riadiť štát!
Prečo to je u nás na Slovensku opačne?
Igor H.


DNES o 17:20 28.11.2022 na mňa chcela verejnoprávna televízia volať políciu

28.11.2022

Začalo to nevinne. Ste verejnoprávna televízia? Mladučká blondínka a kameraman – odpovedali, že áno. Chcete senzáciu a poučiť verejnosť? Znova odpovedali, že áno. Tak som im vyrozprával , čo je v tomto článku. Reakcia mladej reportérky bola: ,, podajte trestné oznámenie!“ Dám vám kontrolnú otázku, môžem? Odpovedala, že áno.Prečo nemôže odvolať Heger [...]

33 rokov demokratických chýb alebo udržiavaných klamstiev a mozgových výplachov na slovenských občanoch

27.11.2022

Ak počujem redaktorov alebo moderátorov vo verejnoprávnej televízií, že moderátor osloví predstaviteľa vlády ako štát, tak sa mi otvára nôž vo vačku! Ak počujem od poslancov parlamentu vetu, že : ,, my sme opozícia, tak nemôžeme súhlasiť s návrhom koalície“, ( to je obrovská chyba )! Ak je návrh užitočný pre občanov, mali by všetci súhlasiť či [...]

O dôvere a o poslednej nádeji získať SLOBODU

21.11.2022

Som na 100% rozhodnutý dať dôveru občanovi, ktorý píše pod menom https://volajte112.blog.pravda.sk/author/volajte112/ . Igor H. video: https://www.facebook.com/MimaLamosovaMindset/posts/pfbid0QModmDBNhTZ3peM899M5kng7X9vvaMS2keC3jJcEkuycEzdUTCJxgSTxCEBPbrqXl https://www.facebook.com/milan.mikovic.9250/posts/pfbid02TvKXBEV2pH585boLqXkqaUomKXZnQv9j8Cjnvz6d9iepME5PDUJesMbKzp353EEcl Na čo [...]

Robert Fico

Fico je formálne čistý. Pomôže mu to k navráteniu dôvery?

29.11.2022 22:00

Čo zrušenie obvinenia v kauze Súmrak znamená pre dôveru v spravodlivosť? A ako ovplyvní politické dianie v krajine?

káčer

Káčer: Aliancii sa zbrane nemíňajú, Ukrajinu musí ďalej všestranne podporovať

29.11.2022 20:11

Potvrdil, že na schôdzke sa bude rokovať aj o možnom prijatí Ukrajiny do NATO.

Armáda / Vojak / Ruskí vojaci /

Do Kazachstanu ušli pred mobilizáciou nielen státisíce Rusov, ale aj miliardy rubľov

29.11.2022 18:34

Väčšina Rusov, ktorí prišli do Kazachstanu po vyhlásení mobilizácie, krajinu už aj opustila.

irán

Pri protestoch v Iráne zabili vojaci už 448 ľudí vrátane 60 detí

29.11.2022 18:19

Údaj nezahŕňa členov bezpečnostných síl, dodala organizácia Iran Human Rights.

spravodlivy

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 89
Celková čítanosť: 1105682x
Priemerná čítanosť článkov: 12423x

Autor blogu

Kategórie