Založ si blog

Stopäťdesiat trestných činov na jednom mieste

Všetci (politici alebo mediálni pracovníci) vedia,kto sú to mafia. Sú pospájaní cez spoločných priateľov,cez lobistov alebo bankové účty MNO a OZ alebo aj službami cez politické strany.


video:

(https://youtu.be/EYwgIlyU8Is)

Bratislava 26. Apríla 2016 – Novým kancelárom Národnej rady Slovenskej republiky (NR SR) sa stal Daniel Guspan, ktorý vo funkcii nahradil Viktora Stromčeka. Ten nastúpil na pozíciu štátneho tajomníka Ministerstva dopravy, pôšt a telekomunikácií SR.

„Nepochybujem, že Daniel Guspan je skúsený človek, ktorý bude pokračovať v tom, čo sme začali,“ povedal na margo nového kancelára predseda parlamentu Pavol Paška. Odchádzajúcemu Viktorovi Stromčekovi želá, aby sa mu darilo a aby urobil na ministerstve taký kus práce, ako v Národnej rade SR. „Mladým ľuďom netreba brániť v ambíciách.“

Guspan je absolventom Strojníckej fakulty Technickej univerzity v Košiciach. Hovorí plynule nemecky, anglicky, francúzsky a rusky. Počas svojej kariéry pôsobil vo viacerých vedúcich pozíciách v súkromných spoločnostiach a korporáciách. Je bez politickej príslušnosti. „Vytvoril som si dojem, že kancelária funguje, potrebujem sa dostať do hĺbky. Myslím si, že efektívnosť, zodpovednosť a pracovné nasadenie sú hodnoty, ktoré sa oceňujú rovnako v súkromnej, ako aj štátnej sfére,“ podotkol nový kancelár.

http://www.hlavnespravy.sk/nr-sr-novym-kancelarom-sa-stal-daniel-guspan/93824,

A teraz moja otázka:,, Načo máme poslancov NRSR, keď ich právomoci sú nulové ? Je to preto, že je lepšie mať 150 núl v parlamente, keď už sa dnes kradne vo veľkom a nula hore – dole ? alebo je to preto, že treba vyvolať u občanov dojem demokracie ?“


(https://blog.sme.sk/jurajchlebik/politika/hotel-guspan-alebo-nrsr-ci-parlament )

video:

( https://youtu.be/wTqjxsDWjLU )

Platy sa budú zvyšovať na princípe zníženia platov iným

06.10.2022

Tak ako vyjednávajú o platoch lekári,tak by o platoch mali vyjednávať všetci ako napríklad učitelia na školách, v škôlkach inde.Komu by mali siahnuť a znížiť platy o polovicu sú ústavní sudcovia, najvyšší sudcovia,špeciálni sudcovia,krajskí sudcovia, okresní sudcovia, špecialní prokurátori, generálny prokurátor, všetci zamestnanci univerzít a vysokých [...]

Socializmus na to nemal čas a demokracia asi nemá záujem…

04.10.2022

Nečudujme sa,že niekde v obciach na Slovensku nemajú občania záujem o funkciu starostu v obci či primátora v meste. Ľudia vidia, že ak sa bili o túto funkciu,aj tak nedokázali v mieste bydliska naplniť svoje sľuby , lebo….( netreba vysvetlovať)Prečo nie je v niektorých obciach na Slovensku vodovod a pitná voda? video:

Vláda prispeje mesačne na domácnosť

25.09.2022

Vláda prispeje mesačne na domácnosť sumou 15,-eur . Od októbra až do mája budú môcť v každej rodine použiť tieto peniaze na nákup recyklovateľných potravín a nákup strukovín. Strukoviny pomôžu domácnostiam, ktoré nebudú vetrať počas zimného obdobia, udržiavať teplo v domácnostiach. Recyklovateľné potraviny ako šošovica a kukurica, pomôžu [...]

Sergej Šojgu

Ruský šéf Chersonu naznačil, že minister obrany Šojgu by sa mal zastreliť

06.10.2022 18:30

Mnohí hovoria, že minister obrany, ktorý súčasný stav na fronte dopustil, by sa mohol ako dôstojník zastreliť, povedal Kyrill Stremousov.

6 - zlava Leopold Barszcz  Stara Tura   Jozef Bozik  Partizanske   Jan Ragan  Vranov nad Toplou

Mestá a župy dostali vysvedčenie transparentnosti. Toto sú víťazi a porazení

06.10.2022 18:09

„Priemerné hodnotenie sa posunulo na 63 percent, teda o šesť percentuálnych bodov, zlepšenie pritom nastalo v drvivej väčšine hodnotených indikátorov,“ uviedli zástupcovia TIS na štvrtkovej tlačovej konferencii.

Heger, Fiala

Vojna a ekonomika. Ponúkne EÚ riešenie? A čo ak zlyhá?

06.10.2022 16:44

Veľké vízie budúcnosti, ale najmä realita súčasných výziev. Európska únia sa stretáva v Prahe, aby skúsila nájsť odpovede na zásadné otázky.

Dušan Dědeček

Začal sa súd s Dědečkom, polícia ho priviedla v nepriestrelnom aute

06.10.2022 16:32, aktualizované: 17:08

Sudca pre prípravné konanie dnes rozhodne či Dědeček pôjde do väzby.

spravodlivy

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 73
Celková čítanosť: 695369x
Priemerná čítanosť článkov: 9526x

Autor blogu

Kategórie