Založ si blog

Ukončí Ukrajina vojnu, ak IOÚP prezradí Zelenskému, ako môže vymazať dlh zapríčinený vojnou?

Tak ako to bude? Čo vie občan o IOÚP alebo o Ukrajine a jej prezidentovi? Nebolo by lepšie zbaviť sa všetkých negatív, ktoré má Slovensko?

video:

Zlý volebný systém, ale asi aj voliči! Voliť ,by mali ísť všetci a dať do volebnej urny prázdnu obálku, ako sa rozhodovať medzi podvodníkom a zlodejom!
Nezodpovednosť voličov, ale to je vidieť na činnosti parlamentu a vlády. Nehospodárnosť a plytvanie so štátnym majetkom, ktorý už ako keby vôbec nebol.
Nemorálnosť, neodbornosť, nevzdelanosť voličov, čo je najväčšia arogancia k spoluobčanom. To je spôsobené manipuláciou cez média, ale aj nezáujmom komunikovať o riešeniach vzájomne ( v rodine, v práci, v súkromných internetových televíziach sa všetci rozprávajú o tom, čo tu nefunguje a prečo, ale kto pochopil , že riešenia nestačí vymyslieť a ľuďom dávať najavo, ak nie je vôľa spolupracovať? ) a presadzovať spoločne.
Nie je v niektorých občanoch ešte túžba po návrate k socializmu a začať budovať a brániť to, čo tu stále nefunguje?

video:Najskôr vymyslieť,potom vyvolať dopyt a nakoniec poprieť = Konšpirácia

01.06.2023

Sprisahanie či konšpirácia je tajné spolčenie, obvykle s politickým či ekonomickým cieľom. Tento cieľ spravidla býva nezákonný , nemusí však byť v očiach sprisahancov alebo konšpirátorov (účastníkov sprisahania) nutne nemorálny , napr. ak je cieľom sprisahania odstrániť nelegitímnu vládu. Za sprisahanie sa nepovažujú tajné organizácie pôsobiace pod oficiálnou [...]

Drahí dôchodcovia Váš hlas a skúsenosti sú pre nás stále dôležité

12.02.2023

Prečo nám média stále ukazujú politických zločincov slovenského národa? Zabudli sme vari, čo nám všetci sľubovali a čo nám dali?Ak sa budeme na Slovensku stále všetci báť, tak prídeme aj o to najcennejšie,čo máme! https://www.facebook.com/roman.michalovic.7/videos/6315438305167454 https://narodnakoalicia.sk/wp-content/uploads/2022/08/prihlaska_NKNEKA2022.pdf

Sľub poslanca

09.02.2023

Občania a občianska iniciatíva podľa programu podľa potrieb občanov navrhujú zmenu poslaneckého sľubu a síce takto: musí obsahovať slová odbornosť, zodpovednosť, kontrola, odvolateľnosť, služba občanom, štát, referendum.Doteraz ,,Sľub pôslanca“ znel :„Sľubujem na svoju česť a svedomie vernosť Slovenskej republike. Svoje povinnosti budem plniť v záujme jej [...]

Srbsko / Kosovo / KFOR /

EÚ pohrozila Srbsku a Kosovu sankciami, ak nezabránia opakovaniu násilností

03.06.2023 19:45

EÚ vyzvala na urýchlené obnovenie pokoja v severnej časti Kosova, kde koncom mája srbskí militanti počas protestov zaútočili na mierové jednotky NATO.

rasto kuzel linkedin

Manipulácia volieb sa nedeje pri urnách. Odborník: Nové nástroje ovplyvňujú voličov sofistikovanejšie

03.06.2023 19:00

Rusko už voľby ovplyvňovalo v USA aj pri Brexite. Neboli by sme prví.

Eurofighter

Berlín vyzval Čínu, aby zastavila nábor bývalých nemeckých vojenských pilotov. Obáva sa vyzradenia tajomstva NATO

03.06.2023 18:39

Zmienení nemeckí piloti lietali na stíhačkách Eurofighter a zúčastňovali sa na cvičeniach NATO.

sady, ovocie, ovocné sady, jar, stromy, jarné mrazy, zmrznutá úroda,

Pozor na nočný mráz, varujú meteorológovia

03.06.2023 18:27

Na viacerých miestach stredného a východného Slovenska bude v noci platiť výstraha prvého stupňa pred mrazom vo vegetačnom období.

spravodlivy

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 110
Celková čítanosť: 1382008x
Priemerná čítanosť článkov: 12564x

Autor blogu

Kategórie