Založ si blog

Ukončí Ukrajina vojnu, ak IOÚP prezradí Zelenskému, ako môže vymazať dlh zapríčinený vojnou?

Tak ako to bude? Čo vie občan o IOÚP alebo o Ukrajine a jej prezidentovi? Nebolo by lepšie zbaviť sa všetkých negatív, ktoré má Slovensko?

video:

Zlý volebný systém, ale asi aj voliči! Voliť ,by mali ísť všetci a dať do volebnej urny prázdnu obálku, ako sa rozhodovať medzi podvodníkom a zlodejom!
Nezodpovednosť voličov, ale to je vidieť na činnosti parlamentu a vlády. Nehospodárnosť a plytvanie so štátnym majetkom, ktorý už ako keby vôbec nebol.
Nemorálnosť, neodbornosť, nevzdelanosť voličov, čo je najväčšia arogancia k spoluobčanom. To je spôsobené manipuláciou cez média, ale aj nezáujmom komunikovať o riešeniach vzájomne ( v rodine, v práci, v súkromných internetových televíziach sa všetci rozprávajú o tom, čo tu nefunguje a prečo, ale kto pochopil , že riešenia nestačí vymyslieť a ľuďom dávať najavo, ak nie je vôľa spolupracovať? ) a presadzovať spoločne.
Nie je v niektorých občanoch ešte túžba po návrate k socializmu a začať budovať a brániť to, čo tu stále nefunguje?

video:O čom ,, cenzúra“ mlčí?

18.08.2022

Prečo parlament a Vláda Slovenska nedodržiava zákony? Národná rada Slovenskej republiky je jediný ústavodarný a zákonodarný orgán Slovenskej republiky. Je orgánom štátnej moci a od jej primárneho postavenia v republike je odvodené postavenie ostatných štátnych orgánov. Ako volený orgán reprezentuje suverenitu štátu a ľudu.Prečo nemôže mať na Slovensku každý občan [...]

Stopäťdesiat trestných činov na jednom mieste

14.08.2022

Všetci (politici alebo mediálni pracovníci) vedia,kto sú to mafia. Sú pospájaní cez spoločných priateľov,cez lobistov alebo bankové účty MNO a OZ alebo aj službami cez politické strany. video: (https://youtu.be/EYwgIlyU8Is) Bratislava 26. Apríla 2016 – Novým kancelárom Národnej rady Slovenskej republiky (NR SR) sa stal Daniel Guspan, ktorý vo funkcii nahradil Viktora [...]

Varíš už uvarenú vodu Ďuri?

08.08.2022

Márnia svoj čas . Ja som ho zmarnil habadej . Ale už je rozbehnutý vlak, do ktorého môžeš nasadnúť . Jeho cieľová stanica je tá istá, akú si pripísal . Ale koľaj je iba jedna . Iba nastúpiť……..! ( Napísal Marek Baláž – cigán, môjmu dlhoročnému priateľovi)Igor H.

ladislav bielik

Heger odsúdil okupáciu Československa, hovorí o paralele s Ukrajinou

19.08.2022 12:15

Paralelu s aktuálnou situáciou vidí premiér aj v tom, že rovnako ako Moskva pri okupácii potrestala Československo, rovnako teraz potrestala Ukrajinu.

Český prezident Miloš Zeman

Zemana po dni prepustili z nemocnice. Kontrolovali mu sondu

19.08.2022 11:35

Českého prezidenta hospitalizovali pre plánovanú kontrolu vyživovacej sondy.

facebook

Facebook zablokoval vplyvnú skupinu šíriacu dezinformácie o covide

19.08.2022 10:46

Zakladateľom skupiny Obrana zdravia detí (Children's Health Defense) je synovec amerického exprezidenta Johna F. Kennedyho.

Kim Jo-čong

Juhokórejský prezident by mal sklapnúť, vyhlásila sestra severokórejského vodcu

19.08.2022 10:00

Kim Jo-čong tak reagovala na opakovanú ponuku Jun Sok-jola, že je jeho krajina ochotná Severnej Kórei poskytnúť hospodársku pomoc výmenou za jadrové odzbrojenie.

spravodlivy

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 62
Celková čítanosť: 517172x
Priemerná čítanosť článkov: 8341x

Autor blogu

Kategórie