Založ si blog

Prečo je collagen tak dôležitý?

Stres a nedôstojný život ničí ľudí duševne aj telesne! Odkiaľ sa k nám dostane a kto ten stres tvorí?

 Komu pripísať vinu za to, že viditeľne sa trápime a starneme a to, čo sme očakávali sa nedeje?

Sú síce medzi nami ženy, muži a iní občania, ktorí nevidia, nevedia a dýchavične prijímajú všetky informácie s veľkým nadšením, ale nerozumejú, nechcú rozumieť! Sú len konzumenti,  spotrebitelia, duševne prázdne schránky.

Média, reklamy, politici a duševne prázdne schránky voličov, nám prinášajú a tak ako to pochopia a šíria , podporujú šírenie negatívnej energie, zla.

Rodina sa nerozpráva? Vždy je niekto v rodine, kto na základe informácií, ktoré získa je za alebo proti. Vieme sa o tom porozprávať a hľadať to správne a oddeliť to, čo nás má manipulovať a ničiť?

Ako sa dohodneme alebo nedohodneme, tak to preberáme mimo rodiny a spoločnosť sa delí na tých, čo pochopili a tých, čo nepochopili.

V zamestnaní nám tieto myšlienky a pocity nabúravajú schopnosť sa sústrediť na pracovné tempo alebo výkon. Ale , čo to potom prinesie na výplate za pracovný výkon? Čo si potom môžeme dovoliť kúpiť alebo odložiť si na horšie časy? Čo ak rozhodnutie tých, čo opačne prijaté informácie pochopili a moje odložené peniaze už vďaka takým nikdy neuvidím?

Ako potom môžeme oddychovať, kultúrne sa vyžiť, keď my, čo sme to pochopili tak, že korupcia s pomocou klamlivých médií a mafie nám tu vytvárajú nekontrolovateľný systém, ale my sme tí, čo ho chcú zničiť?

Ak bude v budúcnosti fungovať naša pripravená stratégia, tak občania budú môcť pomocou prevencie v zdravotníctve rozmýšľať nad tým, ako potešia svoje vnúčatá, ako pomôžu s výchovou deťom, ako spoločne stráviť víkendy, dovolenky, ako si pomôcť pri budovaní spoločného rodinného života a budúcnosti rodiny a okolitej spoločnosti, kde už nebudeme pozerať, čo si môžeme dovoliť , ale ako a kde to s radosťou minúť.

Pozor na advokátsky sľub a ,,advokátsky sľub“

17.05.2022

Nerobte hanbu Stavu, nikto z advokátov nesmie páchať alebo napomáhať trestnému činu,dokonca musí advokát prekaziť alebo trestný čin oznámiť, ale pozná advokát, čo je to trestný čin alebo či sa pácha trestný čin, keď sa advokáti všeobecne boja hodnotiť, napomínať kolegov advokátov? video:

Kto ešte verí tomu, že na Slovensku je niekto, kto by Slovensko chránil v prípade vojnového konfliktu?

08.05.2022

Poslanci NRSR sa tu finančne obohacujú porušovaním zákona, a občanom klamlivé média ,nevedia vysvetliť prečo máme falošný – imaginárny parlament! video: https://www.mojevideo.sk/video/2eeab/aka_zodpovednost_take_obete_.html

Nezabral Kotleba, nepomohla pandémia, skúsia technológie Haarp?

03.05.2022

https://www.cas.sk/clanok/582583/zahadne-zariadenie-haarp-je-to-neskodny-projekt-alebo-pohroma-pre-planetu/ https://www1.pluska.sk/regiony/madarskom-prehnalo-tornado-europu-zasiahli-silne-burky-valia-aj-slovensko?fbclid=IwAR2RCo476cTwO90qWcro2s2HwZOw7obt6zGnvXfrd6HAHf9UXnbCXezTYJc video: ​Keď dostaval Fico peniaze od oligarchov ktorých stvoril, mohol investovať do svojej tlače a svojich [...]

Mária Kolíková

Odíde SaS z vlády? Nikto tak neuvažuje, zodpovednosť káže zostať, tvrdí Kolíková

17.05.2022 19:20

Existuje zločinecká skupina vplývajúca na trestné konania? „Dá sa očakávať, že ak neboli niektorí ešte odhalení, robia všetko pre to, aby marili vyšetrovanie,“ povedala Mária Kolíková.

Ukrajina Rusko Vojna vojaci

Ruský plukovník v štátnej televízii skritizoval inváziu na Ukrajinu

17.05.2022 19:19

Ruský armádny plukovník v zálohe varoval pred nepriaznivým priebehom ruských vojenských operácií na Ukrajine.

bolesti brucha

Španielska vláda odobrila návrh plateného voľna pre silné menštruačné bolesti

17.05.2022 18:48

Španielsko by sa tak mohlo stať prvou európskou krajinou, ktorá by poskytovala ženám takéto pracovné voľno.

Ukrajina Rusko Mariupol Azovstaľ bojovníci vojaci

Biela zástava nad Azovstaľom? Misia splnená, hlási Kyjev

17.05.2022 18:40

Stovky obrancov poslednej mariupolskej bašty Ukrajiny v oceliarňach Azovstal zložili zbrane. Kyjev hovorí o evakuácii a pripravovanej výmene, Moskva o kapitulácii a obnovení popráv.

spravodlivy

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 38
Celková čítanosť: 330244x
Priemerná čítanosť článkov: 8691x

Autor blogu

Kategórie