Založ si blog

Prečo je collagen tak dôležitý?

Stres a nedôstojný život ničí ľudí duševne aj telesne! Odkiaľ sa k nám dostane a kto ten stres tvorí?

 Komu pripísať vinu za to, že viditeľne sa trápime a starneme a to, čo sme očakávali sa nedeje?

Sú síce medzi nami ženy, muži a iní občania, ktorí nevidia, nevedia a dýchavične prijímajú všetky informácie s veľkým nadšením, ale nerozumejú, nechcú rozumieť! Sú len konzumenti,  spotrebitelia, duševne prázdne schránky.

Média, reklamy, politici a duševne prázdne schránky voličov, nám prinášajú a tak ako to pochopia a šíria , podporujú šírenie negatívnej energie, zla.

Rodina sa nerozpráva? Vždy je niekto v rodine, kto na základe informácií, ktoré získa je za alebo proti. Vieme sa o tom porozprávať a hľadať to správne a oddeliť to, čo nás má manipulovať a ničiť?

Ako sa dohodneme alebo nedohodneme, tak to preberáme mimo rodiny a spoločnosť sa delí na tých, čo pochopili a tých, čo nepochopili.

V zamestnaní nám tieto myšlienky a pocity nabúravajú schopnosť sa sústrediť na pracovné tempo alebo výkon. Ale , čo to potom prinesie na výplate za pracovný výkon? Čo si potom môžeme dovoliť kúpiť alebo odložiť si na horšie časy? Čo ak rozhodnutie tých, čo opačne prijaté informácie pochopili a moje odložené peniaze už vďaka takým nikdy neuvidím?

Ako potom môžeme oddychovať, kultúrne sa vyžiť, keď my, čo sme to pochopili tak, že korupcia s pomocou klamlivých médií a mafie nám tu vytvárajú nekontrolovateľný systém, ale my sme tí, čo ho chcú zničiť?

Ak bude v budúcnosti fungovať naša pripravená stratégia, tak občania budú môcť pomocou prevencie v zdravotníctve rozmýšľať nad tým, ako potešia svoje vnúčatá, ako pomôžu s výchovou deťom, ako spoločne stráviť víkendy, dovolenky, ako si pomôcť pri budovaní spoločného rodinného života a budúcnosti rodiny a okolitej spoločnosti, kde už nebudeme pozerať, čo si môžeme dovoliť , ale ako a kde to s radosťou minúť.

Čo v budúcnosti pokazíme, to nás zachráni!

19.06.2022

Kto vie alebo chce pochopiť , o čo či čoho vlastne sa jedná? Je to podobné ako keď poviete svojej drahej ,,polovičke“: Dnes ťa mám rád viac ako včera, ale menej ako zajtra. Ak dokážeme odstrániť ( pokaziť funkčnosť korupcie, mafie a podvody, ktoré nás zneužívajú) systém, môže nám to niekto vyčítať, vytýkať?

Žeby chceli režiséri natočiť film alebo televízny seriál o bývalej (euro)poslankyni

13.06.2022

Redaktor sa pomýlil ! Poslankyňa nie je konzervatívna,ale stará konzerva! V relácií boli použité asi stroboscopické efekty. (https://sk.wikipedia.org/wiki/Stroboskopick%C3%BD_efekt ) Možno táto poslankyňa trpí africkou hystériou. ,,Je pre ňu charakteristická hystéria, absurdné preháňanie, snaha vydobyť pre seba status tej najväčšej a najutlačovanejšej obete. A často aj [...]

Paraziti slovenskej demokracie prichádzajú- strácajú články politickej pásomnice

09.06.2022

Záťah NAKy na ochránku parlamentu dokázal, že si ju pamätajú. Ako dopadne ultimátum pre Matoviča alebo pre psychopata? Na koho zvalí v najbližšej dobe vinu za svoje skutky? Alebobude pokračovať podľa volebného hesla ,, skutok sa nestal“? https://nino16.blog.pravda.sk/2022/06/09/referendum-o-predcasnych-volbach/ video:https://youtu.be/oHGwLP_YmGw

Drevo

Cena dreva v Česku stúpla trojnásobne, ľudia sa zásobujú aj na desať zím

25.06.2022 21:30

Ešte v roku 2019 bola priemerná cena dreva 853 Kč (34,49 eura) za kubík a museli ho dávať do medziskladov.

Igor Matovič / Richard Sulík /

Matovič vyzýva na odpustenie. Sulík: Mám veľkú trpezlivosť, ale...

25.06.2022 20:55

Len od nedele do stredy SaS urobila 365 útokov voči OĽaNO, vypočítal Matovič.

Vitalij Kličko

Mysleli si, že hovoria s Kličkom. Starostovia metropol naleteli podvodníkovi. Bolo za tým Rusko?

25.06.2022 19:24

Skutočný Kličko vyzval na objasnenie tejto záležitosti a upozornil, že na rozhovory v angličtine či nemčine nikdy nepotrebuje tlmočníka.

putin, Lukašenko

Rusko poskytne Bielorusku systém schopný niesť jadrové hlavice

25.06.2022 18:41

Iskander Moskva vyvinula ako odpoveď americký protiraketový štít.

spravodlivy

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 52
Celková čítanosť: 436962x
Priemerná čítanosť článkov: 8403x

Autor blogu

Kategórie