Založ si blog

Kto je strážny anjel slovenskej (dokázateľne podvodníckej) vlády?

Blíži sa druhé výročie neplatnej vlády na Slovensku. Kedy a kto to konečne verejne odsúdi alebo tých, čo si myslia, že sa im to premlčí? Politické relácie v médiách nič neriešia a nič nevyriešia.


To je ako sledovať televíznu reláciu alebo novelu o dvoch a viacerých bezdomovcoch, na tému ako prežijú aj zajtrajší deň. Príčinu ako odstrániť a pôvod prečo sú na ulici, už nikoho nezaujíma. Každému tu politické média vštepujú do hlavy, že je si sám na vine ako sa má, ako mu je a ako žije.


Koho si volil , tak sa máš! Nechodiť voliť , to tiež nie je riešenie! Všetci , by sme mali prísť do volebnej miestnosti a my, nespokojní voliči, by sme mali vhodiť do urny prázdnu obálku! Zviditeľnil by sa skutočný záujem ľudí o politiku.
Tak ako zviditeľňujeme články v našich článkoch od kolegov, spolupracovníkov, za dobrú vec.
https://volajte112.blog.pravda.sk/2022/01/15/s-medialnym-terorom-sa-obcan-stava-vinnikom-a-pritom-je-celonarodne-diskriminovany/

Pozor na advokátsky sľub a ,,advokátsky sľub“

17.05.2022

Nerobte hanbu Stavu, nikto z advokátov nesmie páchať alebo napomáhať trestnému činu,dokonca musí advokát prekaziť alebo trestný čin oznámiť, ale pozná advokát, čo je to trestný čin alebo či sa pácha trestný čin, keď sa advokáti všeobecne boja hodnotiť, napomínať kolegov advokátov? video:

Kto ešte verí tomu, že na Slovensku je niekto, kto by Slovensko chránil v prípade vojnového konfliktu?

08.05.2022

Poslanci NRSR sa tu finančne obohacujú porušovaním zákona, a občanom klamlivé média ,nevedia vysvetliť prečo máme falošný – imaginárny parlament! video: https://www.mojevideo.sk/video/2eeab/aka_zodpovednost_take_obete_.html

Nezabral Kotleba, nepomohla pandémia, skúsia technológie Haarp?

03.05.2022

https://www.cas.sk/clanok/582583/zahadne-zariadenie-haarp-je-to-neskodny-projekt-alebo-pohroma-pre-planetu/ https://www1.pluska.sk/regiony/madarskom-prehnalo-tornado-europu-zasiahli-silne-burky-valia-aj-slovensko?fbclid=IwAR2RCo476cTwO90qWcro2s2HwZOw7obt6zGnvXfrd6HAHf9UXnbCXezTYJc video: ​Keď dostaval Fico peniaze od oligarchov ktorých stvoril, mohol investovať do svojej tlače a svojich [...]

Mária Kolíková

Odíde SaS z vlády? Nikto tak neuvažuje, zodpovednosť káže zostať, tvrdí Kolíková

17.05.2022 19:20

Existuje zločinecká skupina, ktorá vplýva na trestné konania? „Dá sa očakávať, že ak neboli niektorí ešte odhalení, robia všetko pre to, aby marili vyšetrovanie,“ povedala Mária Kolíková.

Ukrajina Rusko Vojna vojaci

Ruský plukovník v štátnej televízii skritizoval inváziu na Ukrajinu

17.05.2022 19:19

Ruský armádny plukovník v zálohe varoval pred nepriaznivým priebehom ruských vojenských operácií na Ukrajine.

bolesti brucha

Španielska vláda odobrila návrh plateného voľna pre silné menštruačné bolesti

17.05.2022 18:48

Španielsko by sa tak mohlo stať prvou európskou krajinou, ktorá by poskytovala ženám takéto pracovné voľno.

Ukrajina Rusko Mariupol Azovstaľ bojovníci

Biela zástava nad Azovstaľom? Misia splnená, hlási Kyjev

17.05.2022 18:40

Stovky obrancov poslednej mariupolskej bašty Ukrajiny v oceliarňach Azovstal zložili zbrane. Kyjev hovorí o evakuácii a pripravovanej výmene, Moskva o kapitulácii a obnovení popráv.

spravodlivy

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 38
Celková čítanosť: 330207x
Priemerná čítanosť článkov: 8690x

Autor blogu

Kategórie