Založ si blog

Konfederácia štátov EU a otvorené vládnutie?

Vízia, viera, vôľa, víťazstvo! To všetko si autor blogov uvedomil, keď sa pustil do boja proti systému . Nech ho pred zlom strážia všetci svätí!
Priznám sa, že keby som nečítal články od dôležitých autorov, ako je napríklad https://rikaerika.blog.pravda.sk/author/rikaerika/, nepochopil by som dokonale články od Vás, od naj – úžasnejšieho blogéra všetkých čias po roku 1989 https://volajte112.blog.pravda.sk/author/volajte112/.
Dokonalá forma novej spoločnosti a otvoreného vládnutia!
Keď sa občania k Vám pridajú, tak z Bratislavy Američania pobežia aj s pletivovou ohradou, ktorá je dnes na hviezdoslavovom námestí a zo zadku im budú trčať len členky našich vládnych zradcov z politickej scény.
Toľko zodpovednosti a hlavne odbornosti, ktorú Ste dokázali prezentovať prostredníctvom nikým nefinancovaného občianského združenia alebo mimovládnej organizácie Inštitút ochrany ústavných práv, tu za posledných 40 rokov nikto neukázal a nevysvetlil občanom. Toľko racionálnych a logických zmien nikto ani vysvetliť alebo vypracovať, nevedel.
Ak by to niekto podal tak, ako to viete Vy , ešte pred rokom 1989, tak Vy by Ste už doživotne sedeli vo väzbe a nežná revolúcia, by ani nezačala.
Je naozaj čas, aby sa už teraz všetci blogéri zamysleli lebo, ak sa Vám to podarí , tak ako to v článkoch prezentujete, tak naozaj nebude nikomu z občanov Slovenska ľúto, až vo väzbe skončí hoci aj polovica Slovenska a potom budú všetci občania a aj blogéri prekvapení, že ,,prečo“?
To presné a výstižné prečo, je to, ktoré ľudí blokuje, keď ( ak vôbec) rozmýšľajú, pri čítaní Vašich článkov.

video:

( https://www.youtube.com/watch?v=VUbjZvGLG4M&t=77s )

video:

( https://www.youtube.com/watch?v=aCUrNItbBSQ&t=137s )

To, čo o otvorenom vládnutí prezentujú skorumpované mimovládne organizácie s pomocou ministerstiev a skorumpovanej vládnej moci

https://www.otvorenavlada.gov.sk/

, je v pomere 1:1000 proti myšlienkam, ktoré propagujete Vy

https://volajte112.blog.pravda.sk/author/volajte112/.

Drahí dôchodcovia Váš hlas a skúsenosti sú pre nás stále dôležité

12.02.2023

Prečo nám média stále ukazujú politických zločincov slovenského národa? Zabudli sme vari, čo nám všetci sľubovali a čo nám dali?Ak sa budeme na Slovensku stále všetci báť, tak prídeme aj o to najcennejšie,čo máme! https://www.facebook.com/roman.michalovic.7/videos/6315438305167454 https://narodnakoalicia.sk/wp-content/uploads/2022/08/prihlaska_NKNEKA2022.pdf

Sľub poslanca

09.02.2023

Občania a občianska iniciatíva podľa programu podľa potrieb občanov navrhujú zmenu poslaneckého sľubu a síce takto: musí obsahovať slová odbornosť, zodpovednosť, kontrola, odvolateľnosť, služba občanom, štát, referendum.Doteraz ,,Sľub pôslanca“ znel :„Sľubujem na svoju česť a svedomie vernosť Slovenskej republike. Svoje povinnosti budem plniť v záujme jej [...]

S chuťou sa najesť, je už minulosťou

05.02.2023

Po tom, čo EÚ schválila nové nariadenie, ktoré v budúcnosti umožní spracovávať v potravinách viac hmyzu, strhol sa veľký rozruch. Mnohé potraviny už ale hmyz obsahujú a my vám prezradíme aký.Nové nariadenie EÚ vyvoláva u mnohých ľudí nevôľu a znechutenie, pretožeV poslednej dobe sa v našich potravinách dajú spracovať aj cvrčky domové a plesnivec.V budúcnosti [...]

Stalin / Komunisti / Komunistická strana /

Ako za II. svetovej: Medvedev prečítal šéfom zbrojárskych fabrík Stalinov list

24.03.2023 22:08

Bývalý ruský prezident Dmitrij Medvedev na jednom zo zasadnutí citoval z telegramu generálneho tajomníka ÚV KSSZ Josifa Stalina zo 17. septembra 1941

Mesto, Bratislava, bývanie, byty, domy, Eurovea

Vallo zvýšil v Bratislave poplatky, Heger reagoval: Obce majú viac peňazí, ako sa čakalo

24.03.2023 20:55

Štát kompenzoval 90 percent prostriedkov, ktoré zaťažili rozpočty samospráv v dôsledku minuloročných legislatívnych opatrení, tvrdí Heger.

dve percentá dane, Pravda, 2%

Jaskyniarska skupina Spišská Belá

24.03.2023 19:45

Jaskyniarska skupina pôsobiaca vo Vysokých a Belianskych Tatrách. Objavili sme a dokumentujeme 2. najhlbšiu a 6. najdlhšiu jaskyňu Slovenska - Javorinka.

Luiz Inácio Lula da Silva

Brazílsky prezident navrhne Číne vytvorenie "mierového klubu" pre Ukrajinu

24.03.2023 19:43

Brazília zastáva v zahraničnej politike neutralitu a nedávno z tohto dôvodu odmietla poskytnúť muníciu, ktorá by smerovala na Ukrajinu.

spravodlivy

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 109
Celková čítanosť: 1361078x
Priemerná čítanosť článkov: 12487x

Autor blogu

Kategórie